Swiatgwiazd.pl > Newsy > 57-letni Krzysztof Ibisz w końcu pokazał nowo narodzonego synka. Internauci nie wytrzymali, są jednogłośni
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 16.10.2022 22:32

57-letni Krzysztof Ibisz w końcu pokazał nowo narodzonego synka. Internauci nie wytrzymali, są jednogłośni

Krzysztof Ibisz EA
fot. Jan BIELECKI/East News

Krzysztof Ibisz w ubiegłym miesiącu przekazał radosne nowiny o narodzinach kolejnego syna. Prezenter telewizyjny został ojcem już po raz trzeci. Tym razem pokazał internautom, jak spędził czas z niemowlakiem w ciągu paru tygodniu.

Prowadzący "Taniec z gwiazdami" z chęcią dzieli się prywatnym życiem w mediach społecznościowych. Jedną z najnowszych zmian były narodziny syna, Borysa. Gwiazdor udostępnił filmik, który ukazał rozwijającą się więź pomiędzy ojcem a synem.

Krzysztof Ibisz opiekuję się noworodkiem

Rodzina szybko wróciła do domu ze szpitala, by już w komplecie przeżywać nowe wyzwania. Prezenter udostępnił filmik z jednej z wycieczek ze szkrabem w wózku, ale okazuje się, że to dopiero początek jego obowiązków.

W najnowszym poście pokazał montaż różnych momentów z życia nowo narodzonego syna. Krzysztof Ibisz z chęcią spędza czas z dzieckiem na wspólnych rozmowach, spacerach, a nawet zwykłych okazywaniach czułości. Wraz z żoną dzielą się obowiązkami, by w równym stopniu uczestniczyć w życiu dziecka.

Gwiazdor doskonale zna tajniki ojcostwa, z poprzednich małżeństw również doczekał się synów. Noworodek to jednak zawsze wielka radość i odrobina strachu, by po raz kolejny stanąć na wysokości zadania. Obecnie świeżo upieczony ojciec robi wszystko by połączyć obowiązki zawodowe z domowymi, co doceniają internauci.

Nigdy nie jest za późno na ojcostwo

Krzysztof Ibisz po raz kolejny poczuł smak rodzicielstwa w wieku 57 lat. Początkowo musiał mierzyć się z różną opinią mediów na temat jego związku z młodszą o prawie trzydzieści lat Joanną Ibisz.

Teraz, gdy na świecie pojawiło się ich wspólne dziecko, para skupia się przede wszystkim na budowaniu rodzinnej atmosfery dla maluszka. Internauci pod najnowszym postem prezentera gratulują mu i wspierają w podejmowaniu nowych wyzwań.

Szczęście, to się nazywa szczęście.

Panie Krzysztofie! Jest Pan do tego stworzony! Gratulacje i dużo zdrówka życzę.

Tata na medal — wychwalali internauci.

Zobacz zdjęcia:

Krzysztof Ibisz, Joanna Ibisz
fot.instagram.com/krzysztof_ibisz_official/
Krzysztof Ibisz i Joanna Ibisz
fot.instagram.com/krzysztof_ibisz_official/

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Meghan i Harry mają aż piątkę dzieci? Książę właśnie się wygadał, zaskakujące słowa

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.