Agata Kulesza w poruszającym wyznaniu Żródło: Fot. TRICOLORS/East News

Agata Kulesza po raz pierwszy skomentowała swój rozwód. "Wciąż mam napięcie w twarzy"

12 Luty 2021 Kamila KrótkaKamila Krótka

Agata Kulesza pierwszy raz zdobyła się na takie wyznanie. W wywiadzie dla “Twojego Stylu” opowiedziała o tym, jak wyglądało jej życie po rozwodzie z Marcinem Figurskim. Aktorka przyznała, że wcale nie było łatwo. Na szczęście mogła liczyć na pomoc przyjaciół.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • O co oskarżył Agatę Kuleszę jej były mąż
  • Jak udało jej się przetrwać okres po rozwodzie
  • Jak wspierali ją przyjaciele

Agata Kulesza zabrała głos na temat tego, jak radziła sobie po rozwodzie z mężem. Aktorka wcale nie ukrywa faktu, że bywało naprawdę ciężko.

Rozwód Agaty Kuleszy

Na początku roku 2019 media informowały o rozwodzie Agaty Kuleszy i Marcina Figurskiego. Miesiące po pierwszych wzmiankach na ten temat toczyła się między nimi prawdziwa walka. Na jaw wyszły przy okazji niepokojące informacje.

Figurski, operator filmowy i były mąż Kuleszy, twierdził, że jest “wieloletnią ofiarą molestowania moralnego”. Tygodnik “Na Żywo” informował o Niebieskiej Karcie, która miała zostać założona na jej rodzinę Kuleszy.

Aktorka na szczęście zakończyła już tę batalię, a teraz zdobyła się na odwagę, aby opowiedzieć o przykrych doświadczeniach.

Maciej Musiał na zdjęciu prosto z łóżka. Mówi o dzieciachMaciej Musiał na zdjęciu prosto z łóżka. Mówi o dzieciachCzytaj dalej

Szczere wyznanie aktorki

W wywiadzie dla “Twojego Stylu” Agata Kulesza wyznała, że w tym trudnym okresie mogła liczyć przede wszystkim na pomoc jej przyjaciół. To dzięki nim udało jej się przetrwać najcięższe chwile.

- Mieszkam sama, przeważnie mam pustą lodówkę. Przyjaciele czują się u mnie na tyle swobodnie, że albo sami coś sobie robią, albo jest szybka akcja: gotujemy czy zamawiamy? (…) Przyjaciele są ważni w moim życiu. Dzięki nim przetrwałam trudny czas rozwodu - wyznała Agata Kulesza.

Aktorka podkreśliła też, że ma świadomość ciężaru, jaki spadł na jej przyjaciół:

- Na pewno były momenty, gdy mieli mnie dość. Jechaliśmy razem na wakacje, ja wciąż przerabiałam sytuację - mówiąc, mówiąc, mówiąc. Założę się, że nieraz uciekali przede mną do lasu, żeby odpocząć - dodała

Te trudne chwile były jednak dla Kuleszy wyjątkowo cenne. Dzięki nim wiele mogła dowiedzieć się o samej sobie:

- Pracowałam nad sobą, wiele się o sobie dowiedziałam. Że jestem np. zaskakująco cierpliwa. I że potrafię odpuścić, słuchać siebie i iść za tym. Może dzięki temu udało mi się przejść przez ostatnie trudne doświadczenia z twarzą.

Aktorka powiedziała też, że już śpi spokojnie, jednak “jeszcze ma w twarzy napięcie”.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

źródło: plotek.pl

Następny artykuł