Agata Młynarska pokazała syna Żródło: Facebook.com/Agata Młynarska

Agata Młynarska z okazji urodzin pokazała syna. 32-letni Tadeusz spełnia się w Los Angeles

20 Luty 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Agata Młynarska opublikowała post, który w całości poświęciła młodszemu synowi. 19 lutego Tadeusz Kiniewicz obchodził 32. urodziny. Dziennikarka złożyła mu przepiękne życzenia, które urozmaiciła pamiątkowymi zdjęciami. Przyznała też, że od ponad roku nie widziała się z synem. Mężczyzna mieszka wraz z żoną w Los Angeles.

  • Agata Młynarska ma dwóch synów – Stanisława i Tadeusza
  • Wychowała też dwie dziewczynki z domu dziecka – Sylwię i Alicję
  • Młodszy syn dziennikarki obchodził w piątek 32. urodziny
  • Mama złożyła mu wzruszające życzenia
  • „Nie widzieliśmy się ponad rok” – wyznała na Instagramie

Agata Młynarska trzykrotnie wychodziła za mąż. Jej pierwszym mężem był Leszek Kiniewicz – doktor historii, z którym ta doczekała się dwóch synów. Stanisław urodził się w 1985 roku, natomiast cztery lata później na świecie pojawił się Tadeusz.

Oprócz dwóch synów Agata Młynarska wychowywała także dwie córki. Sylwia i Alicja trafiły do rodziny dziennikarki z domu dziecka. W social mediach często pojawiają się zdjęcia wszystkich członków rodziny.

Agata Młynarska złożyła życzenia młodszemu synowi

Wczorajszy dzień – piątek 19 lutego – był wyjątkowym dniem dla rodziny Agaty Młynarskiej. Jej młodszy syn obchodził bowiem 32. urodziny. Dziennikarka postanowiła pokazać fanom, jak na przestrzeni lat zmieniał się Tadeusz. W tym celu opublikowała na Instagramie serię jego zdjęć, które opatrzyła obszernym podpisem.

- 19 lutego 1989 roku pojawił się na świecie Tadeusz Kieniewicz, mój młodszy syn. Po przetartym przez starszego brata Stasia, macierzyńskim młodym i trudnym szlaku, dołączył do nas uśmiechnięty i spokojny Tadziulek. Od pierwszych dni wdzięczny za wszystko. Zawsze gotów odwzajemnić się uśmiechem i pięknym spojrzeniem. Tak mu zostało do dziś – napisała Młynarska.

Ostaszewska ciepło o przyjaźni partnera z byłą żoną. „Oni stanowią idealny tandem i dobrze się uzupełniają”Ostaszewska ciepło o przyjaźni partnera z byłą żoną. „Oni stanowią idealny tandem i dobrze się uzupełniają”Czytaj dalej

W dalszej części tekstu dziennikarka wyznała, że ostatni raz miała okazję spotkać się z synem ponad rok temu. Wyjaśniła też, że Tadeusz mieszka na co dzień w Los Angeles i tam realizuje swoje marzenia jako operator filmowy. Zapewne chciałaby złożyć mu życzenia osobiście. W piękny sposób zrobiła to jednak na odległość.

- Nie widzieliśmy się ponad rok. Wiem, że jest szczęśliwy ze swoją fantastyczną żoną, Sylwią. Pracuje jako operator filmowy, realizuje marzenia w Los Angeles. Życzę mu wytrwałości, odwagi i szczęścia do ludzi. A Ci, którzy go spotkają, będą już zawsze do niego wracać. Bo Tadzio ma w sobie magnetyzm i dobro. Czułość, delikatność i serdeczność. (...) Dziękuję Ci, Taders za wszystko. Za każdą pociechę, dobre słowo, wsparcie. Za Twoją mądrość i spokój. Wiem, że zawsze mogę na Was liczyć – dodała.

Wpis Agaty Młynarskiej głęboko wzruszył internautów. Wielu z nich dołączyło się do życzeń urodzinowych dla jej syna. Byli też tacy, którzy dzielili się z dziennikarką podobną opinią na temat szczęścia, które daje rodzicom wychowywanie dzieci.

- Piękne słowa Pani Agato! Pozdrawiam serdecznie i życzę zdrowia – napisała jedna z internautek.

- Szczęście dzieci jest naszym szczęściem. Przekazuję życzenia urodzinowe dla syna – dodała kolejna.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Jastrząb Post, Instagram

Następny artykuł