Agata Młynarska utknęła w Hiszpanii Żródło: East News/Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 23.01.2020 Premiera spektaklu Czarno to widze, czyli wymieszani, posortowani n/z: MLYNARSKA AGATA

Agata Młynarska utknęła w Hiszpanii. Opisała, co się z nią dzieje

25 Styczeń 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Agata Młynarska od czterech miesięcy przebywa w Hiszpanii. Dziennikarka wybrała się w podróż, by odwiedzić swojego męża. Choć po upływie dwóch tygodni chciała wrócić do kraju, została za granicą na dłużej. Zatrzymała ją pandemia koronawirusa.

Pandemia koronawirusa dała się we znaki Agacie Młynarskiej, która jesienią wyleciała do wschodniej Hiszpanii. Dziennikarka miała spędzić dwa tygodnie niedaleko miasta Alicante. Plany zupełnie jej się jednak pokrzyżowały.

Agata Młynarska w Hiszpanii. „A co, gdyby tu tak zostać na dłużej?”

Podróż Agaty Młynarskiej na Półwysep Iberyjski miała jeden główny cel – spotkanie z mężem. Po upływie dwóch tygodni dziennikarka miała wsiąść w samolot i wrócić do kraju na nagrania kolejnych odcinków programu „Eks-tra zmiana” dla TVN Style.

Niestety, jesienią sytuacja epidemiologiczna na świecie uległa znacznemu pogorszeniu. Zwiększony przyrost zakażeń oraz zgonów doprowadził do wprowadzenia zaostrzonych obostrzeń na terenie wielu państw. Wylot z Hiszpanii stał się wobec tego niemożliwy. Dla Agaty Młynarskiej szczególnie – ze względu na stan zdrowia dziennikarka znajduje się w grupie podwyższonego ryzyka.

W związku z nałożonymi restrykcjami gwiazda TVN Style została w Hiszpanii, z której wciąż nie udało jej się wrócić. W najnowszym wpisie, który dziennikarka opublikowała w mediach społecznościowych, sama przyznaje, że sytuacja skłoniła ją do głębokich refleksji.

Mało kto wie, co łączy tatę Małgorzaty Kożuchowskiej i Tadeusza Rydzyka. Fani mogą się mocno zdziwićMało kto wie, co łączy tatę Małgorzaty Kożuchowskiej i Tadeusza Rydzyka. Fani mogą się mocno zdziwićCzytaj dalej

- Dobiega końca 4. miesiąc w innej rzeczywistości. Praca online, konieczność mojej izolacji jako crohna astmatyka, ryzyko zachorowania, wszystko przegadywane tysiące razy... I jedna nasza rozmowa nad ranem... A co, gdy by tu tak zostać na dłużej, zobaczyć siebie z dystansu, nauczyć się nowych rzeczy, języka, wyjść ze strefy komfortu. Spróbować dostrzec okazję - pisze Agata Młynarska.

Zastanawiając się nad przedłużeniem pobytu w Hiszpanii, dziennikarka przyznaje jednak, że rzeczą, której bałaby się w takiej sytuacji najbardziej, jest tęsknota. Mieszkanie za granicą byłoby dla niej dużym wyzwaniem, a jednocześnie nowym doświadczeniem. Za każdym razem myślałaby o swoich bliskich.

- Tęsknota za wszystkimi i wszystkim... rodzina, przyjaciele, rzeczy, zapachy, smaki, rutyna codzienności, praca, zgiełk, ciuchy, zakupy...stają się obrazem z innej rzeczywistości. Dziś wędrując uświadomiłam sobie, że zawsze szukam śladów. Szukam odniesień. Z trudem czerpię radość bez możliwości dzielenia jej z bliskimi – wyznała.

Wizja dłuższego pobytu w Hiszpanii – choć jeszcze odległa – wciąż nie wydaje się Agacie Młynarskiej niemożliwa. Spragniona nowych doświadczeń dziennikarka nie podjęła jeszcze ostatecznej decyzji. Wie jednak, że jeśli ją podejmie, będzie mogła liczyć na wsparcie swoich fanów. Postanowiła im za to podziękować.

- Dziękuję Wam, że jesteście, że mogę podzielić się z Wami tym, czego doświadczam. Cieszę się, że Was mam – dodała.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: WP Gwiazdy, Instagram

Następny artykuł