Agnieszka Chylińska Żródło: eastnews & TRICOLORS

Agnieszka Chylińska ostro po wyroku TK. "Jest taki moment, w którym robi się ciemno przed oczami"

28 Styczeń 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Agnieszka Chylińska zdobyła się na mocne słowa. Choć na co dzień piosenkarka pilnie strzeże własnej prywatności, niedawno postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i opowiedzieć o swoich dzieciach. Wszystko w związku z wyrokiem Trybunału Konstytucyjnego, którego publikacja znów poskutkowała licznymi protestami na terenie całego kraju.

Jakiś czas temu fanów Agnieszki Chylińskiej zaskoczyło szczere wyznanie piosenkarki. Dotyczyło jej dzieci - wokalistka “O.N.A.” prywatnie jest matką trójki. Wieloletnia jurorka programu “Mam Talent!” zdradziła, że dwie z jej pociech wymagają szczególnej troski ze strony rodziców.

Mocne słowa Agnieszki Chylińskiej. Piosenkarka wyznała prawdę o swoich dzieciach

Słowa Agnieszki Chylińskiej wybrzmiały po wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji eugenicznej. W środę 27 stycznia doszło do opublikowania jego uzasadnienia, co wywołało natychmiastowy sprzeciw wielu Polek i Polaków. Na ulicach miast pojawiły się tłumy protestujących.

Agnieszka Chylińska znalazła się wśród celebrytów, którzy postanowili podzielić się z rodakami swoim punktem widzenia. Pod koniec ubiegłego roku piosenkarka przyznała, że jej dzieci wymagają szczególnej opieki. Jak mówi, nigdy nie skarżyła się jednak na swój los.

- Jest taki moment, w którym robi się ciemno przed oczami. I mnie się zrobiło ciemno przed oczami, jeśli chodzi o to, co się wydarzyło. Ja nigdy się nie żaliłam i nigdy publicznie nie opowiadałam o tym, jak mi jest ciężko z tego tytułu, że dwoje moich dzieci jest szczególnej troski- powiedziała wówczas wokalistka.

Kim są córki Jurka Owsiaka? Jednej z nich lekarze nie dawali szans na przeżycieKim są córki Jurka Owsiaka? Jednej z nich lekarze nie dawali szans na przeżycieCzytaj dalej

W relacji opublikowanej na Instagramie gwiazda polskiej sceny muzycznej opowiedziała o sytuacji rodzin na co dzień opiekujących się osobą niepełnosprawną. Uważa, że jako matka dzieci ze szczególnymi potrzebami nie otrzymała wystarczającego wsparcia ze strony państwa.

- Nie przypominam sobie też za bardzo, żeby ktoś mi pomagał, wspierał, jeśli chodzi o tak zwane państwo. Dlatego szczególnie mnie jako mamie jest trudno na to wszystko patrzeć i znosić fakt, że nie dba się o dzieci niepełnosprawne, osoby niepełnosprawne w takim wymiarze, w jakim one powinny być zaopiekowane, a wymusza się na kobietach rodzenie kolejnych chorych dzieci - podkreślała Agnieszka Chylińska.

W 2010 roku Agnieszka Chylińska wyszła za Marka - mężczyznę, którego nazwisko pozostaje nieznane w mediach. Para doczekała się trójki dzieci. W 2006 roku urodził się pierworodny syn wokalistki, Ryszard. Później na świat przyszły dwie córki małżeństwa: Estera (urodzona w 2009 roku) i Krystyna (urodzona w 2013 roku).

Wcześniej Agnieszka Chylińska była żoną Krzysztofa Krysiaka, menedżera pracującego w studiu Sony Music. Para poznała się podczas imprezy organizowanej przez Roberta Gawlińskiego, frontmana zespołu Wilki. Zawarli małżeństwo w 2002 roku; ich związek zakończył się oficjalnie po 16 miesiącach.

Agnieszka Chylińska w dużej mierze zawdzięcza swą sławę współpracy z zespołem O.N.A. Formacja została założona w 2004 roku w Gdańsku; odpowiada za produkcję takich hitów jak: “Kiedy powiem sobie dość” czy “Ciągle Ty”. Działalność O.N.A. zakończyła się w 2003 roku; członkowie zespołu tłumaczyli decyzję rozbieżnością wizji artystycznych.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

źródło: pomponik.pl

Następny artykuł