Agnieszka Kaczorowska o drugiej ciąży Żródło: Instagram.com agakaczor

Agnieszka Kaczorowska w intymnym wywiadzie o ciąży, zdradziła imię dla dziecka. "Nie przeżywamy tej ciąży tak bardzo"

7 Luty 2021 Sara OsieckaSara Osiecka

Agnieszka Kaczorowska opowiedziała o tym, jak przeżywa drugą ciążę i jakie imię będzie nosił jej synek, jeśli okaże się, że urodzi chłopca. Tym razem para zupełnie inaczej przeżywa oczekiwanie na narodziny dziecka niż za pierwszym razem - jest o wiele spokojniej.

  • Agnieszka Kaczorowska opisuje, jak dowiedziała się o drugiej ciąży
  • Aktorka opisuje różnicę między pierwszą a drugą ciążą
  • Zdradza, jakie imię przygotowała dla chłopca

Agnieszka Kaczorowska długo ukrywała przed fanami fakt, że niebawem na świecie pojawi się jej drugie dziecko. W końcu jednak aktorka potwierdziła domysły fanów i zdecydowała się opowiedzieć, jak się czuje. Okazuje się, że tym razem ciąża jest dla niej zupełnie innym przeżyciem.

Agnieszka Kaczorowska szczerze o drugiej ciąży

Agnieszka Kaczorowska o swojej ciąży poinformowała na Instagramie. Dodała zdjęcie, na którym trzyma się za brzuch i zdementowała plotki, jakoby chorowała na anoreksję. Wręcz przeciwnie, zaznaczyła, że ona i maleństwo rosną zdrowo.

- Wszystkich tych, którzy byli przez ostatnie wiele miesięcy zaniepokojeni moją szczupłością/chudością, a nawet według niektórych anoreksją (O zgrozo! TO CHOROBA i pamiętajcie, że rzucanie słów na wiatr czasem może mieć okropne konsekwencje!) pragnę z radością zawiadomić, że zdrowo ROSNĘ...a w zasadzie rośnieMY I tak będzie przez kolejne kilka miesięcy [pisowania oryginalna - przyp. red.] - oznajmiła.

Gwiazda „Klanu" szczerze opowiedziała, jak się czuła w pierwszej i drugiej ciąży. Gdy oczekiwała narodzin córeczki wiedziała, że jest w błogosławionym stanie. Spodziewała się, że nosi pod sercem dziecko i musiała nawet robić testu. Do tego, gdy już pojawił się brzuszek, ona i jej mąż często go dotykali. Tym razem radość jest zupełnie inna.

- Wszystko jest inaczej. Z jednej strony mam wrażenie, że nie przeżywamy tej ciąży tak bardzo. Wiadomo, że jest Emilka i cały czas się nią zajmujemy. Właśnie nawet wczoraj powiedziałam do Maćka, że nie głaszczemy tyle tego brzucha, nie przytulamy go tak bardzo, bo dzieją się inne rzeczy i to chyba jest normalne. Jeżeli chodzi o samą informację o ciąży, to przyznaję, że przy pierwszej ciąży my tak bardzo chcieliśmy, że mieliśmy wszystko przez panią doktor kontrolowane. Ja nawet nie robiłam testu. Poszłam na badanie krwi, bo to wszystko było tak wyliczone i wiedzieliśmy, że to prawdopodobnie już - opowiedziała.

Dopiero druga ciąża dała jej szansę zobaczyć, jak to jest samej zrobić test ciążowy. Jak sama przyznaje, cała sytuacja bardzo się różni od pierwszej ciąży. Para mimo to przeżywała ogromne emocje.

Smutne, co Agnieszka Kotulanka powiedziała dzieciom tuż przed śmiercią. Tylko najbliżsi wiedzieliSmutne, co Agnieszka Kotulanka powiedziała dzieciom tuż przed śmiercią. Tylko najbliżsi wiedzieliCzytaj dalej

- Tym razem to było dość zaskakujące. Gdzieś tam chcieliśmy, ale mieliśmy na to totalny luz i wolność. W pewnym momencie zrobiłam test ciążowy, totalnie się wzruszyłam, bo pierwszy raz widziałam na teście dwie kreski, więc to było trochę dla mnie nowe. Oboje się popłakaliśmy. Wielkie zaskoczenie, inna radość, taka mniej przewidywalna i od tej pory wszystko jest inaczej - opisuje.

Jakie imię wybrała dla dziecka?

Agnieszka Kaczorowska nie ukrywa, że tym razem liczy na narodziny synka. Ma już nawet przygotowane imię dla chłopca, jednak na potwierdzenie płci przyszłego potomka trzeba jeszcze trochę poczekać.

- Mam przewagę na jedną płeć, ale jeszcze nie mówię, bo w połowie marca dopiero dowiemy się na 100%. Wtedy pewnie się podzielę, bo dlaczego nie. My mamy imię dla chłopca. Już przy pierwszej ciąży mieliśmy imię dla chłopca. Byłby to Stefek, strasznie chcielibyśmy Stefana - wyznała.

Para nie ukrywa, że narodziny pierwszej córeczki były od dawna wyczekiwane. Mieli okazję dokładnie przemyśleć kwestię imienia dla dziewczynki i zdecydowali się wybrać Emilię. Tym razem jeszcze nie mają pomysłu.

- A jeżeli będzie dziewczynka, to oczywiście też będziemy szczęśliwi. Tylko wtedy trudniej z tym imieniem. Ta Emilka też tak do nas przyszła w oczekiwaniu, myśmy długo myśleli nad tym imieniem. Więc z imieniem dla drugiej dziewczynki będzie naprawdę kłopot. Zobaczymy - stwierdziła.

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska z mężem. Źródło: instagram.com agakaczor

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Pomponik, Instagram

Następny artykuł