Agnieszka Kaczorowska pokazała ciążowy brzuch Żródło: instagram.com/agakaczor

Agnieszka Kaczorowska pokazała ciążowy brzuszek i uspokoiła zaniepokojonych fanów. "Pragnę z radością zawiadomić, że zdrowo rosnę"

25 Styczeń 2021 Weronika WasiakWeronika Wasiak

Agnieszka Kaczorowska po raz pierwszy odsłoniła ciążowy brzuszek. Aktorka długo ukrywała, że spodziewa się drugiego dziecka, choć fani dopytywali o to już od pewnego czasu. Przy okazji nowego zdjęcia wprost zwróciła się też do internautów.

Agnieszka Kaczorowska przyzwyczaiła już fanów do tego, że bacznie strzeże swojej prywatności i niechętnie opowiada o bliskich. Aktorka i tancerka jak dotąd nie zdecydowała się również ujawnić wizerunku córeczki, choć ta co jakiś czas przewija się na jej Instagramie.

Nie tak dawno, dzieląc się z fanami radosną nowiną, Agnieszka ostro ustosunkowała się do wcześniejszych gratulacji i komentarzy internautów. Teraz skomentowała zarzuty dotyczące jej wagi.

Agnieszka Kaczorowska pokazuje brzuszek i rozprawia się z komentarzami fanów

Kilka dni temu na Instagramie aktorki pojawił się szczególnie ważny dla niej i dla jej męża post. Para poinformowała, że już za kilka miesięcy na świat przyjdzie ich drugie dziecko. Przypomnimy, że w lipcu 2019 roku Agnieszka po raz pierwszy została mamą i razem z Maćkiem doczekała się córeczki Emilki.

Tancerka długo milczała na temat drugiej ciąży i unikała pytań i komentarzy na ten temat, które jednak w ostatnim czasie pojawiały się coraz częściej. Nie tak dawno Agnieszka podzieliła się na Instagramie zdjęciem z nowej sesji, a fani od razu zauważyli rzekomo odznaczający się ciążowy brzuszek. Chwilę później post zalała fala gratulacji, do których Kaczorowska ustosunkowała się już po kilku godzinach, przyznając, że były "nie na miejscu".

Teresa Lipowska ujawniła prawdę o zarobkach. Teresa Lipowska ujawniła prawdę o zarobkach. "Głęboko niesprawiedliwe"Czytaj dalej

Minęło raptem kilka dni, a gwiazda TVP obwieściła radosną nowinę.

Mieliśmy tą wiadomością podzielić się za kilka tygodni, ale napływające pytania mediów i Wasza ciekawość nakłoniły nas do tego, aby już teraz podzielić się naszą radością. Niezmiennie uważam, że gratulowanie komuś ciąży, gdy ta osoba o tym nie mówi, jest nie na miejscu z wielu powodów - pisała wówczas.

Teraz celebrytka w pełnej okazałości zaprezentowała na Instagramie zaokrąglony już brzuszek. Również i tym razem nie zabrakło kilku słów na temat komentarzy internautów, którzy nie tak dawno zarzucili jej, że zmaga się z anoreksją.

Wszystkich tych, którzy byli przez ostatnie wiele miesięcy zaniepokojeni moją szczupłością/chudością, a nawet według niektórych anoreksją (O zgrozo! To choroba i pamiętajcie, że rzucanie słów na wiatr czasem może mieć okropne konsekwencje!) - napisała Agnieszka Kaczorowska.

Pragnę z radością zawiadomić, że zdrowo rosnę...a w zasadzie rośnieMY. I tak będzie przez kolejne kilka miesięcy. Nie musicie się martwić - dodała.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram

Następny artykuł