Agnieszka Włodarczyk wróciła z wakacji Żródło: instagram.com/agnieszkawlodarczykofficial

Wykończona podróżą Agnieszka Włodarczyk prawi o pełnym niespodzianek powrocie z raju. "Zagubiony bagaż, jet lag, kwarantanna"

23 Styczeń 2021 Weronika WasiakWeronika Wasiak

Zmęczona blisko 40-godzinną podróżą Agnieszka Włodarczyk krótko opisała na Instagramie swój powrót z rajskich wakacji. Musiała trzykrotnie zmieniać samolot i zgubiła bagaż.

Wykończeni zimą Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś postanowili uciec w nieco cieplejsze miejsce, a jako cel swojej podróży obrali Indonezję. Aktorka skrupulatnie relacjonowała cały urlop na swoim Instagramie, zasypując obserwatorów zdjęciami bajecznych widoków i romantycznych wieczorów spędzonych z ukochanym.

Wakacje w końcu jednak dobiegły końca, a Agnieszka krótko opisała w sieci przebieg wielogodzinnej podróży.

Zakochana po uczy Włodarczyk podsyca plotki o ślubie

Pobyt w Indonezji był dla Włodarczyk nie tylko odskocznią od rzeczywistości i panujących w Polsce mrozów - podczas wakacji aktorka świętowała swoje 40. urodziny. Z tej okazji ukochany wyprawił jej imprezę, na której ta zaprezentowała się w białej sukni z wiankiem na głowie.

Fani od razu zaczęli dopytywać, czy celebrytka, aby nie zataiła przed nimi ślubnej ceremonii, którą postanowiła zorganizować w indonezyjskiej scenerii w tajemnicy przed światem. Agnieszka nie zdementowała plotek, a wręcz przeciwnie - podsyciła je kolejnym postem.

Justyna Żyła powraca, ostro podsumowała związek z Piotrem. Justyna Żyła powraca, ostro podsumowała związek z Piotrem. "Wyrządził mi tyle krzywdy psychicznej i fizycznej"Czytaj dalej

Po powrocie na Gili Air czekała na mnie niespodzianka urodzinowa. Byłam ogromnie wzruszona, kiedy zobaczyłam tak pięknie udekorowany stół. Jeśli kiedykolwiek przyjdzie Wam do głowy, żeby zrobić przyjęcie, ślub albo najlepiej dwa w jednym, warto poprosić o pomoc @wedonbali - napisała.

Wszystko wskazuje jednak na to, że obserwatorzy nie mieli racji, a przyjęcie było jedynie celebracją urodzin, o czym świadczą dekoracje z napisem "Happy Birthday".

Agnieszka Włodarczyk relacjonuje męczący podróż z wakacji

Urodzinowo-wakacyjny wyjazd w końcu musiał dopiec końca. Po dotarciu do domu Agnieszka krótko opisała przebieg podróży, nie kryjąc, że jest nią bardzo zmęczona.

W trakcie prawie 40 godzin aktorka musiała trzykrotnie zmieniać samolot i zgubiła bagaż, a po dotarciu na miejsce czekała na nią kwarantanna.

Po blisko 40 godzinach podróży dotarliśmy bezpiecznie do domu… Szybka akcja, 3 samolotowe przesiadki, zagubiony bagaż, jet lag, kwarantanna - napisała.

Fani nie kryli, że powrót aktorki z wakacji szczerze ich zasmucił.

Agnieszka szkoda, że już powrót. Ładowałaś moje baterie tymi widokami - pisze fanka.

Szkoda, że wróciliście, zawsze przesyłałaś mi pozytywną energię z tego pięknego słonecznego kraju - dodaje kolejna.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram

Następny artykuł