Agnieszka Włodarczyk przekazała radosną nowinę Żródło: Fot. instagram.com/agnieszkawlodarczykofficial

Agnieszka Włodarczyk przekazała radosną nowinę. Jest w ciąży

28 Styczeń 2021 Kamila KrótkaKamila Krótka

Agnieszka Włodarczyk przekazała na Instagramie wspaniałą wiadomość - jest w ciąży. Fanów poinformowała, wstawiając piękne zdjęcie, na którym pozuje w objęciach partnera.

Agnieszka Włodarczyk pokazała zdjęcie, które mówi wszystko - aktorka spodziewa się dziecka. Zostanie mamą po raz pierwszy w życiu!

Agnieszka Włodarczyk zostanie mamą

Jeszcze niedawno Agnieszka Włodarczyk chwaliła się zachwycającymi zdjęciami z wakacji na Bali. Na niektórych pojawiała się ze swoim chłopakiem, Robertem Karasiem. Trudno było jednak dostrzec, że wygląd aktorki się zmienił.

Teraz fani nie mają jednak żadnych wątpliwości. Na zdjęciu Agnieszka Włodarczyk pozuje w legginsach i staniku, a jej chłopak obejmuje jej ciążowy brzuszek. Post jest podpisany słowami: “Nowy rozdział”.

Post spotkał się z ogromnym odzewem fanów. Z gratulacjami ruszyły także gwiazdy, między innymi Małgorzata Rozenek, która napisała: “Gratulacje Agnieszka. Strasznie się cieszę. Radzio przyłącza się do gratulacji”.

Andrzej Grabowski pożegnał Kotysa w szczególny sposób. Ciężko powstrzymać łzyAndrzej Grabowski pożegnał Kotysa w szczególny sposób. Ciężko powstrzymać łzyCzytaj dalej

Pojawiły się także komentarze od Hanny Lis: “Piękna wiadomość Aga! Czule ściskam całą Waszą Trójkę! To jest najpiękniejszy rozdział życia!”, Kai Paschalskiej: “Aaaaaagaa!!! Jak cudownie. Gratulacje” czy Marty Wierzbickiej: “Aga! Jaka to jest wspaniała wiadomość ! Gratuluje Wam”.

Nie zabrakło też gratulacji od Marzeny Rogalskiej, Katarzyny Cichopek czy Anna Wendzikowska.

Czy to ten jedyny?

Agnieszka Włodarczyk (40 l.) i Robert Karaś (32 l.) spotykają się od niecałego roku. Ten czas spędzają między innymi na zagranicznych podróżach, z których zdjęciami często chwalą się w sieci.

Jak widać, partner Agnieszki Włodarczyk okazał się tym jedynym. Para wróciła z wakacji, a za jakiś czas będzie cieszyć się upragnionym dzieckiem.

My też składamy gratulacje dla przyszłych rodziców!

Agnieszka Włodarczyk

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:


źródło: instagram.com/agnieszkawlodarczykofficial

Następny artykuł