Agustin Egurrola Żródło: eastnews & TRICOLORS

TVN dosadnie skomentował zachowanie Egurroli. Padły mocne słowa: "Może zapomnieć o jakiejkolwiek współpracy"

19 Luty 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Niedawno Telewizja Polska ogłosiła, że w jury 3 edycji programu “Dance Dance Dance” zasiądzie między innymi Agustin Egurrola. Choreograf dotychczas współpracował z konkurencyjną stacją, gdzie zasłynął z udziału w show “Mam Talent!”. Doniesienia wywołały ogromne medialne poruszenie, do którego miał odnieść się również jeden z pracowników TVN. W ocenie informatora Egurrola nie ma co liczyć na wielki powrót.

  • Niedawno TVP ogłosiło skład jury 3 edycji programu “Dance Dance Dance”
  • Na jurorskim fotelu zasiądzie między innymi Agustin Egurrola
  • Informator serwisu Plotek przekazywał, że TVN jest “zniesmaczone" zachowaniem choreografa
  • Duże zaskoczenie w mediach wywołał również wybór Joanny Jędrzejczyk na jurora

Parę dni temu TVP ogłosiło oficjalny skład jury 3 edycji formatu “Dance Dance Dance” - jurorskie fotele zajmą Agustin Egurrola, Joanna Jędrzejczyk i Ida Nowakowska. Zmiany same w sobie wywołały ogromne medialne poruszenie. Wyjątkowym punktem zapalnym okazało się jednak nawiązanie współpracy Telewizji Polskiej ze znanym choreografem. Podczas gdy TVP nazywa Agustina Egurrolę “wizjonerem tańca”, jeden z pracowników TVN ma przekazywać, że stacja jest “zniesmaczona jego zachowaniem”.

Pracownik TVN o występie Agustina Egurroli w TVP

Okazuje się, że Agustin Egurrola nie ma co liczyć na powrót do współpracy ze stacją TVN. Wszelkie informacje miał przekazać informator serwisu Plotek - pracownik stacji. Według najnowszych doniesień znany choreograf miał zatrzymać decyzję o przejściu do konkurencji dla siebie.

- Kierownictwo TVN jest zniesmaczone zachowaniem Agustina. Tym, że nikogo wcześniej nie poinformował, że zamierza związać się z TVP, a przecież wciąż oficjalnie pozostaje jurorem "Mam talent". Ten show (...) na pewno powróci, być może już jesienią. TVN z niego nie zrezygnuje, bo miał rekordową oglądalność i przynosił gigantyczne dochody z reklam. Ale w tej sytuacji, oczywiście, Agustin nie zasiądzie w fotelu jurora i może zapomnieć o jakiejkolwiek współpracy (...) - wyjaśniał informator.

Jak domyśla się informator, Agustina Egurrolę prawdopodobnie skusiła oferowana mu przez TVP wypłata. Za jeden odcinek “Mam Talent!” choreograf miał otrzymywać kwotę 2 tys. złotych. Konkurencja musiała przebić stawkę.

Były mąż Agaty Kuleszy oskarża ją o manipulację córki. Nawet po rozwodzie na jaw wychodzą przykre faktyByły mąż Agaty Kuleszy oskarża ją o manipulację córki. Nawet po rozwodzie na jaw wychodzą przykre faktyCzytaj dalej

- Wiadomo, że TVP zapłaciło mu dużo większe pieniądze. (...) szefowie TVN z portali internetowych dowiedzieli się o jego transferze na Woronicza. To nie fair - przekazuje pracownik stacji.

Sam Agustin Egurrola w rozmowie z prezenterami programu “Pytanie na śniadanie” dzielił się entuzjazmem, z jakim podchodzi do pracy w studiu “Dance Dance Dance”. Przekonywał, że będzie oceniał występy uczestników show merytorycznie i niezwykle uważnie - nic nie umknie jego profesjonalnym oczom.

- To nie jest dla mnie nowy projekt, bo od pierwszej edycji "Dance, dance, dance" jestem głównym choreografem (...). Uwielbiam ten program, jest nowoczesny. (...) Na pewno będę merytoryczny, bo znam każdą z tych choreografii. Wiem, na czym polega stopień trudności w poszczególnym układzie, więc na pewno nic mi tam nie ucieknie. Z drugiej strony wiem, jakie to jest ogromne wyzwanie - mówił Agustin Egurrola.

“Dance Dance Dance” źródłem wielu emocji jeszcze przed premierą

Emisja 3 edycji roztańczonego show nawet się nie zaczęła, a program już wzbudza trudne do okiełznania emocji. Transfer Agustina Egurroli to jedno, a pojawienie się w jury Joanny Jędrzejczyk - drugie.

Już jakiś czas temu zawodniczka UFC zapoznała obserwatorów na Instagramie z tajemniczą wiadomością. Ogłosiła wówczas, że weźmie udział w “dużym” show TVP. Po fali negatywnych komentarzy, jaka zalała po tym jej profil, szybko usunęła zamieszczony w social mediach wpis.

AE

Źródło: instagram.com/agustinegurrola

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Pudelek, Plotek, Onet

Następny artykuł