Aleksander Kwaśniewski z córką Żródło: Fot. TRICOLORS/East News

Aleksander Kwaśniewski opowiedział o mężu swojej córki. Piękne słowa

17 Luty 2021 Kamila KrótkaKamila Krótka

Córka Aleksandra Kwaśniewskiego jeszcze do niedawna zdawała się być nieśmiałą nastolatką. Nic bardziej mylnego. Wczoraj Ola Kwaśniewska świętowała okrągłe, bo czterdzieste już, urodziny. Jak się okazuje, zaskoczony upływem czasu jest sam były prezydent.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Co Aleksander Kwaśniewski powiedział o mężu córki
  • Jak radzi sobie z upływem czasu
  • Kim jest Kuba Badach

Aleksander Kwaśniewski z żoną doczekali się jednej córki, która z pewnością jest oczkiem w głowie pary prezydenckiej. Nic dziwnego, że wciąż nie mogą uwierzyć w tak szybki upływ czasu.

Aleksander Kwaśniewski o mężu córki

Super Express zapytał Aleksandra Kwaśniewskiego o córkę Olę. Były prezydent nie krył wzruszenia:

- Faktycznie jest jak w tej piosence. Te 40 lat z ukochaną córką minęły jak jeden dzień. No i dziecko cały czas pozostaje w głowie tym dzieckiem, dlatego ja wieku Oli nie przyjmuję do końca do wiadomości - powiedział tabloidowi Aleksander Kwaśniewski.

Zapytany o męża Oli Kwaśniewskiej, Jakuba Badacha, odpowiedział z przekonaniem:

Tomasz Kammel skrytykowany za zachowanie w Tomasz Kammel skrytykowany za zachowanie w "Pytaniu na śniadanie". Internauci stoją murem za Marzeną RogalskąCzytaj dalej

- No cóż. Wszystko przed nią, a jestem spokojny i szczęśliwy, że będzie szła przez życie z tak fajnym mężem. Życzę im naprawdę wszystkiego, wszystkiego co najlepsze.

Mąż Aleksandry Kwaśniewskiej

Kuba Badach od lat jest w związku z Aleksandrą Kwaśniewską, jednak Polacy kojarzą go nie tylko z tej relacji. Badach działa w branży artystycznej i to z tej działalności był znany jeszcze przed ślubem z córką byłego prezydenta.

Kuba Badach urodził się 24 sierpnia 1976 roku w Krasnymstawie, a 26 lat temu został wokalistą zespołu Poluzjanci. Z kolei od 1999 roku należał do grupy The Globetrotters. Później jednak sławę zdobył jako solowy artysta.

We wrześniu 2020 roku Ola Kwaśniewska i Kuba Badach obchodzili ósmą rocznicę ślubu. Jak w wywiadzie z Vivą mówił Badach:

- Pamiętam, jak trafiłem kiedyś w telewizji na program o kulisach "Tańca z gwiazdami". Ola była wtedy jego uczestniczką. Była tak zabawna, że płakałem ze śmiechu. Byłem zaskoczony, że można sobie na coś takiego pozwolić w telewizji i w dodatku robi to córka prezydenta.

aleksandra kwaśniewska

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

źródło: se.pl / plejada.pl

Następny artykuł