Andrzej Piaseczny Żródło: Fot. instagram.com/andrzejpiaseczny_official

Piasek zdecydował się na intymne wyznanie. Poruszył temat miłości i związków

22 Luty 2021 Kamila KrótkaKamila Krótka

Andrzej Piaseczny rzadko kiedy mówi o swoim prywatnym życiu, szczególnie niechętnie wspomina o związkach. Nie zawsze tak było. Starsze wywiady okazują się prawdziwą skarbnicą wiedzy o poglądach Piaska. Fani mogą być zaskoczeni.

W ostatnich latach niezwykle trudno dowiedzieć się czegokolwiek o życiu prywatnym Andrzeja Piasecznego. Jedyne, co o nim wiadomo, to to, że “jest w związku z osobą”. Artysta nie odnosi się też do plotek na swój temat.

Archiwalne zapiski na temat Andrzeja Piasecznego

Sięgając do starszych artykułów, z czasów jak jeszcze tabloidy nie były tak popularne jak dziś, można dowiedzieć się prawdziwych ciekawostek. Innym źródłem ciekawych zwierzeń Piaska jest jego autobiografia “O sobie samym”, która ukazała się w 1998 roku.

To w niej Piasek przyznał, że w związkach jest “troszeczkę kotem”, czyli osobą kochliwą, a przy tym stałą w uczuciach. Tyle, ile bierze - daje, a gdy kocha, jest wariatem do końca.

Jednak w jego autobiografii jest coś jeszcze bardziej interesującego. Piaseczny przyznaje się w niej, żę… nie wyklucza sypiania z kimś innym, będąc w związku.

Wiemy, jak wygląda i gdzie pracuje żona Mateusza Morawieckiego. Musi mieć sporo obowiązkówWiemy, jak wygląda i gdzie pracuje żona Mateusza Morawieckiego. Musi mieć sporo obowiązkówCzytaj dalej

- Przyznaję, że miłostki sprawiają mi radość. Miłostki to zauroczenie. Myślę, że jedno drugiego nie wyklucza - chciałbym dojść do momentu, w którym fizyczność nie będzie determinowała mojego myślenia o miłości. Miłość i przygody erotyczne to dwie zupełnie inne rzeczy. Jestem wyzwolonym człowiekiem. Wydaje mi się, że fizyczność w relacji, którą ja nazywam miłością, nie wyklucza przygód erotycznych. Będąc z kimś w związku dopuszczam możliwość spania z inną osobą - i nie potrafię mówić na ten temat, bo strasznie się wstydzę. Nie widzę w tym nic obrzydliwego ani złego. Choć nie wiem, jak to jest w przypadku wielkiej szczęśliwej miłości - możemy przeczytać w autobiografii Piaska.

Jak też zaznaczył, erotyka odgrywa bardzo ważną rolę w jego życiu:

- Nie uzewnętrzniam tego, bo mam takie, a nie inne usposobienie. Erotyka jest zupełnie niezależna od końcówki. Tu nie ma znaczenia płeć człowieka, choć oczywiście - przy pokonywaniu pewnej bariery dla niektórych ma to znaczenie, dla innych nie. Kiedy dotykamy pewnej granicy, dowiadujemy się, czy ta bariera jest rzeczywiście dla nas ważna - wspominał.

Rola miłości w życiu Piaska

Piasek podkreślał też, że o miłości nie lubi mówić i jest to “najcięższy kaliber, jaki może wytoczyć”. Za to dużo łatwiej porusza temat seksu i w tym przypadku wyznał, że “nie istnieje dla niego ideał kobiety ani mężczyzny”:

- Zdarzyło mi się, że znałem dwie osoby diametralnie od siebie różne, a obydwie uwielbiałem. Nie wiem też, czy istnieje miłość platoniczna. Wszystkie stosunki międzyludzkie, a na pewno przyjaźń, nacechowane są pewną dozą erotyzmu.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

źródło: pomponik.pl

Następny artykuł