Anita Lipnicka Żródło: East News / TRICOLORS

Anita Lipnicka czuje się świetnie po szczepieniu. Fani ochoczo reagują

Anita Lipnicka, była wokalistka zespołu Varius Manx poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że właśnie przyjęła szczepionkę przeciw COVID-19. Jak stwierdziła, czuje się świetnie. Gwiazda tryska pozytywną energią.

  • Anita Lipnicka, mimo iż nie jest już wokalistką Varius Manx, wciąż rozwija się muzycznie.
  • Okazuje się, że wokalistka przyjęła już pierwszą dawkę szczepionki przeciw COVID-19.
  • Artystka przyznała, że już dawno nie czuła się tak dobrze.

Anita Lipnicka, mimo iż nie jest już wokalistką Varius Manx, wciąż rozwija się muzycznie. Można nawet śmiało powiedzieć, że jej kariera stale nabiera tempa. Jak przyznała na swoim Instagramie, pracuje twórczo, a pisanie piosenek jest procesem, którego nie da się przyspieszyć. Najwidoczniej gwiazda rozkwita, a na dodatek nie może ukryć radości ze szczepienia na COVID-19. To, co napisała z pewnością przekona nie jednego antyszczepionkowca!

Anita Lipnicka przyjęła szczepionkę na koronawirusa

Anita Lipnicka poinformowała na swoim Instagramie, że właśnie przyjęła pierwszą dawkę szczepionki przeciwko COVID-19. Jak stwierdziła:

- [...] od razu poczułam zmianę na lepsze!

Gwiazda wyznała, że poczuła się, jakby ktoś zdjął z niej niewidzialny ciężar. Piosenkarka z optymizmem patrzy w przyszłość, a do tego zachwyca się rozkwitającą wiosną.

Czy Rafał Brzozowski zastąpi Michała Szpaka w „The Voice of Poland”? Artysta komentujeCzy Rafał Brzozowski zastąpi Michała Szpaka w „The Voice of Poland”? Artysta komentujeCzytaj dalej

Lipnicka na załączonym zdjęciu rzeczywiście wygląda na szczęśliwą. Widać, że teraz, po szczepieniu czuje się o wiele pewniej i bezpieczniej i wreszcie z lekką głową może zająć się realizacją swoich muzycznych planów.

Pod postem Anity od razu pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy.

Internauci o szczepieniach

Fani Anity Lipnickiej również podzielili się swoimi pozytywnymi doświadczeniami związanymi ze szczepionką.

Wiele internautów przyznało, że już nie może doczekać się, kiedy wreszcie i oni będą mogli się zaszczepić. Jak napisał jeden z obserwatorów:

- [...] szczepionka daje wiarę, uśmiech, siłę aby w końcu.... Wyjść na prostą...

Również wiele innych polskich gwiazd ochoczo wsparło inicjatywę szczepień na koronawirusa. Nic w tym dziwnego. W końcu chodzi przede wszystkim o zdrowie i życie wszystkich nas i jak najszybszy powrót do normalności.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:


Źródło: Se.pl, Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł