Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Anja Rubik krytykowana po komentarzu na temat zwyciężczyni "Top Model". "Tym razem bez klasy"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 08.12.2022 09:57

Anja Rubik krytykowana po komentarzu na temat zwyciężczyni "Top Model". "Tym razem bez klasy"

Anja Rubik, Klaudia Nieścior
fot. "Top Model 11 Finał", 2022/12/07, KAPiF

Podczas finałowego odcinka 11. sezonu programu "Top Model" grono jurorów uzupełniła topowa modelka, Anja Rubik. Po wypowiedziach na temat zwyciężczyni musiała jednak zmierzyć się z falą nieprzyjemnych komentarzy internautów.

Środowy wieczór należał do finalistek popularnego show TVN. Klaudia Nieścior, Natalia Woś i Michalina Wojciechowska dokonały największych postępów podczas każdego odcinka, zapewniając sobie popularność i szansę na zwycięstwo. Mimo ogromnej pracy oraz wielu sukcesów nie mogły liczyć na same pochwały ze strony jurorów.

Anja Rubik skrytykowała zwyciężczynię "Top Model"

Finał 11. edycji opiewał nie tylko w pokazy mody, ale również dodatkowe zadania dla modelek. Jednym z nich był film modowy, na którym oprócz kreacji musiały zaprezentować również luksusowy produkt.

Na ten etap doszła się już dwójka finalistek: Klaudia Nieścior oraz Natalia Woś. Choć publiczność oklaskiwała oba filmiki równie głośno, jurorzy mieli inne zdanie na temat wykonanego zadania. Anja Rubik, która na co dzień współpracuje z najlepszymi projektantami na całym świecie, nieprzychylnie oceniła wideo 22-latki z Tarnobrzegu.

Potrafisz wywołać naprawdę niesamowite emocje i sympatię, ale również muszę być brutalnie szczera, dlatego jestem w tym finale. Widzę Cię jako influencerkę, może jako aktorkę, osobę, która pracuje w telewizji, jednak nie widzę Cię w świecie mody — przyznała.

Ostatecznie to jednak widzowie zdecydowali, że Klaudia Nieścior zwyciężyła 11. edycję "Top Model". W rozmowie z nami zdradziła, co poczuła po słowach doświadczonej gwiazdy wybiegu.

Słowa Anji Rubik troszkę mnie jednak dotknęły, ale przywykłam do takich słów w programie. Jakoś bardzo mnie nie rozwścieczyły. Przyjęłam je z pokorą, zrozumieniem, później też zapytałam, dlaczego tak uważa i sobie gdzieś to wyjaśniłyśmy — zdradziła zwyciężczyni.

Internauci nie byli tak wyrozumiali dla modelki

To przede wszystkim za sprawą głosów widzów 22-latka otrzymała tytuł zwyciężczyni wraz z nagrodą pieniężną oraz kontraktem z prestiżową agencją modelingową. Choć w obu konkurencjach dostała mniej punktów od jurorów, SMS-owe głosy wyniosły ja na pierwszą pozycję.

Internauci natomiast nie szczędzili nieprzychylnych komentarzy kierowanych w stronę Anji Rubik. W mediach społecznościowych łatwo zauważyć, że jej słowa nie spodobały się wielbicielom modelki.

Anja Rubik, tym razem bez klasy. Uważam, że swoim brutalnym, niepotrzebnym komentarzem wyświadczyła Natalii, faworytce, niedźwiedzią przysługę.

— Anja bardzo nieprofesjonalnie.

—  Z Pani Rubik wylewa się brak taktu i tupet.

— Rubik się zachowała bardzo nietaktownie.

— Powinna się schować — grzmieli internauci.

Zobacz zdjęcia:

Anja Rubik
fot. "Top Model 11 Finał", 2022/12/07, KAPiF
Klaudia Nieścior
fot. "Top Model 11 Finał", 2022/12/07, KAPiF

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby

  2. Nie z partnerem, a z dziadkiem pojawiła się na gali Polsatu. Tak uroczych zdjęć Moniki i Leszka Millerów jeszcze nie widzieliśmy

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: Top Model