Anna Dereszowska i jej sposób na życie Żródło: Fot. instagram.com/dereszowska

Odważna decyzja Anny Dereszowskiej. "Jeśli nie zaryzykujemy, nie sprawdzimy, nigdy się nie dowiemy"

24 Styczeń 2021 Kamila KrótkaKamila Krótka

Anna Dereszowska podczas pandemii miała dużo czasu do refleksji nad dotychczasowym życiem. Wraz z ukochanym podjęła w końcu decyzję - wyprowadza się z Warszawy i zakłada biznes. Co w takim razie z karierą aktorską?

Anna Dereszowska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Występuje nie tylko w filmach i serialach, ale i na deskach teatru Studio Buffo. Pandemia jednak negatywnie wpłynęła na świat show biznesu, a gwiazdy zastanawiają się nad swoją przyszłością.

Nowy sposób na życie Anny Dereszowskiej

Zamknięte teatry i instytucje kultury to problem wielu celebrytów. Jedną z osób, które podczas pandemii utraciły możliwość zarobku, jest Anna Dereszowska. Postanowiła jednak wziąć sprawy w swoje ręce.

“Mój chłopak i nasz nowy świat. Budujemy się. Daleko od miasta. Daleko od dotychczasowej rzeczywistości. Z perspektywą na kompletną zmianę naszego świata, stylu życia i pracy.” - napisała na Instagramie.

Anna Dereszowska z partnerem Danielem Duniakiem zdecydowali się na inwestycję w budowę domów na wynajem na Mazurach. Sami z resztą mają tam zamieszkać. Jak poinformowała aktorka na Instagramie - praca wre!

Pamiętacie Pamiętacie "Świat według Bundych"? Zwłaszcza serialowa Peggy zmieniła się nie do poznaniaCzytaj dalej

“Dużo o tym myśleliśmy i wciąż myślimy, ale jeśli nie zaryzykujemy, nie sprawdzimy, nigdy się nie dowiemy... @danielduniak śmieje się , że czujemy niepokój, jeśli przez dłużej niż pół roku nie kręci się u nas betoniarka. No wiec właśnie się rozkręciła! I tym razem pokręci się przy tej okazji nie tylko betoniarka!

Trzymajcie za nas kciuki!” - dodała.

Anna Dereszowska porzuca aktorstwo?

Anna Dereszowska w programie “Dzień dobry TVN” przyznała, że chce skupić się na rodzinie, jednak nie porzuca aktorstwa.

- Nagle zobaczyłam, jak dużo rzeczy mnie w życiu omijało, jak wielu rzeczy nie widziałam. I trochę mi tego żal po prostu. Uwielbiam swoją pracę. Kocham nad życie i sprawia mi wielką radość, ale to mi nie ucieknie, a ten czas z dziećmi ucieka niestety - powiedziała w "Dzień dobry TVN".

To jednak nie jedyny powód, dla którego Anna Dereszowska zdecydowała się na tak poważną zmianę. Okazuje się, że aktorka w styczniu skończyła 40 lat.

Zmiana dotychczasowego stylu życia jest zatem formą prezentu urodzinowego. Dereszowska przyznała jednak, że wcale nie czuje upływającego wieku, jednak ma świadomość, że powinna “zwolnić”.

instagram/dereszowska

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

źródło: gwiazdy.wp.pl / Instagram / dziendobry.tvn.pl

Następny artykuł