Anna Lewandowska, ceny pączków Żródło: instagram.com/annalewandowskahpba

Anna Lewandowska przygotowała dla swoich fanów pączki na Tłusty Czwartek. Za jedną sztukę trzeba zapłacić około 6 zł

10 Luty 2021 Weronika WasiakWeronika Wasiak

Anna Lewandowska nie mogła pozostać obojętna i z okazji Tłustego Czwartku przygotowała pączki w swoim stylu. W sklepie znanej trenerki pojawiły się już fit słodkości, ale cena może raczej niespecjalnie zachęcać do ich kupna. Za jedną sztukę trzeba bowiem zapłacić około 6 zł!

  • Magda Gessler sprzedaje pączki za 1 zł
  • Anna Lewandowska przygotowała fit słodkości
  • Cena pączków trenerki zwala z nóg

Jak się okazuje, nie tylko Magda Gessler, ale i Anna Lewandowska przygotowała pączki z okazji Tłustego Czwartku. Gospodyni "Kuchennych rewolucji" od dawna jest w tym niekwestionowaną przewodniczącą. W tym roku smakosze mają możliwość spróbować dwóch skrajności - kaloryczne dobroci od Gessler i fit pączki od Lewandowskiej. U której z nich zapłacimy więcej?

Magda Gessler sprzedaje pączki za 1 zł

W tym roku znana restauratorka przeszła samą siebie. Jak informował serwis Gotujemy.pl, w jej cukierni "Słodki Słony" z okazji Tłustego Czwartku klienci mogli zakupić jedyne w swoim rodzaju pączki za cenę aż 10 zł!

Krótko przed opiewającym w słodkości świętem gwiazda TVN poinformowała, że w tym roku przygotowała dla swoich klientów specjalną promocję. Tylko w Tłusty Czwartek w "U Fukiera" pączka będzie można u niej zakupić jedynie za złotówkę.

Romantyczne nagranie Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego w sieci. Miłość wisi w powietrzuRomantyczne nagranie Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego w sieci. Miłość wisi w powietrzuCzytaj dalej

Nie każdy jednak będzie mógł skorzystać z okazji, bowiem dotyczy ona wyłącznie seniorów.

Pączek dla seniora U Fukiera za 1 zł! W Tłusty Czwartek Magda Gessler przygotowała niespodziankę dla seniorów. W okienku U Fukiera, każdy senior będzie mógł kupić pączka za 1 zł. Seniorzy, zajrzyjcie w czwartek do okienka U Fukiera! Juniorzy, dajcie znać seniorom - brzmi komunikat lokalu.

Cena dla pozostałych klientów to natomiast 8 zł za sztukę.

Anna Lewandowska przygotowała zdrowe pączki

W tym roku również bierna na Tłusty Czwartek nie pozostała Ania Lewandowska, która przygotowała dla klientów swojego sklepu zdrowszą wersję tłustych pączków.

Kto wpada na nasze słynne bezglutenowe donuty w najbliższy czwartek? Będziemy je piekli dla Was od bladego świtu i postaramy się, aby dla nikogo nie zabrakło. Ale jeśli chcecie mieć pewność, lepiej zamówcie wcześniej swojego pączka lub dwa...lub osiemnaście - piasała znana trenerka.

Portal Wizaz.pl postanowił sprawdzić, ile trzeba zapłacić za odrobinę zdrowej przyjemności w sklepie Lewandowskiej. Trenerka przygotowała dla smakoszy aż trzy rodzaje fit pączków, a dokładnie donutów.

W tym roku mamy dla Was trzy obłędne smaki: klasyczne z mąki kokosowej z czekoladą lub musem kokosowym, mocno czekoladowe z gorzką i posypka z orzechów lub płatków róży, jabłkowo-cynamonowe (wegańskie!) z cynamonową posypką - poinformowała Ania.

Ile więc klienci muszą zapłacić za jedną sztukę? Jak ustalił serwis Wizaz.pl, cena jednego pączka to 6 zł. Kwota spada natomiast do 5 zł za sztukę przy zakupie dziesięciu sztuk, a przy zakupie powyżej dziecięciu - 4,5 zł za jednego donuta.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Wizaz, Gotujemy, Instagram

Następny artykuł