Anna Lewandowska pokazała swoją babcię Żródło: East News/Anna Lewandowska, Celebrities at Place to B Influencer Awards 2019, Axel-Springer-Haus, Berlin, DEU, 16/11/19 Pictured: World Rights,

Rozanielona Anna Lewandowska w końcu pokazała babcię. Wyglądają, jak dwie krople wody

21 Styczeń 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Widok Anny Lewandowskiej w towarzystwie babci poruszył internautów. Trenerka opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcia z seniorką, do których dołączyła przepiękne życzenia. Korzystając z okazji, zwróciła się do swoich fanów.

Anna Lewandowska jest jedną z najbardziej zapracowanych kobiet polskiego show-biznesu. W natłoku obowiązków nie zapomina jednak o swoich fanach, z którymi chętnie dzieli się ważnymi dla niej wydarzeniami. Z okazji Dnia Babci postanowiła opublikować w mediach społecznościowych kilka uroczych fotografii.

Anna Lewandowska na zdjęciach z babcią. Internauci nie kryją zachwytu

Trenerka od wielu lat dba o zdrowy tryb życia Polaków. Zajmuje się także kampaniami reklamowymi oraz produkcją linii kosmetyków. W domu spełnia się jednak przede wszystkim jako żona i mama. Nie zapomina też o ważnej roli wnuczki.

Z okazji Dnia Babci Anna Lewandowska zwróciła się do najważniejszej seniorki w swoim życiu. Publikując w sieci zdjęcia z panią Jolą, złożyła jej przepiękne życzenia, do których dołączyła kilka słów podziękowań.

- Z moją Babcią Jolą najlepiej. Jestem wdzięczna za Jej miłość, ogromne doświadczenie i niezwykłe historie, którymi się z nami dzieli i za to, że jest najlepszą Prababcią – napisała na Instagramie.

Zenek Martyniuk przyznał się do nałogu. Tylko nieliczni wiedzieli o jego uzależnieniuZenek Martyniuk przyznał się do nałogu. Tylko nieliczni wiedzieli o jego uzależnieniuCzytaj dalej

Podobieństwo widoczne już na pierwszy rzut oka

Korzystając z okazji, trenerka zwróciła się do swoich obserwatorów, którym przypomniała o wyjątkowości Dnia Babci. Poprosiła, by każdy z nich odłożył na chwilę swoje obowiązki i znalazł czas na złożenie życzeń, a najlepiej na odwiedzenie swoich najbliższych.

- Nie zapomnijcie dzisiaj zadzwonić z życzeniami. Jeśli to bezpieczne, pojedźcie je uściskać! Poświęćcie dłuższą chwilę na rozmowę i zadawajcie pytania, na które chcecie poznać odpowiedź! Wszystkim Babciom — dużo zdrówka – dodała.

Post żony Roberta Lewandowskiego wywołał w sieci niemałe poruszenie. Fani trenerki dołączyli się do życzeń, obsypując jej babcię wieloma komplementami. Część z nich zwróciła także uwagę na uderzające podobieństwo obu kobiet.

- Piękna babcia, podobne jesteście – napisała jedna z internautek.

- Babcia świetnie wygląda - dobre geny - zaznaczyła kolejna.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram

Następny artykuł