Media bez wyboru Żródło: Media bez wyboru

Najpierw Kammel, a teraz Anna Mucha straciła pracę w "Dance Dance Dance". Aktorka nie kryje żalu

8 Luty 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Anna Mucha kończy przygodę z “Dance Dance Dance”. Gwiazda “M jak Miłość” musi pożegnać się z rolą jurorki w trzeciej edycji show, której emisja została zaplanowana na wiosnę 2021 roku. Aktorka postanowiła skomentować sprawę w mediach społecznościowych; jak napisała, decyzja podjęta przez stację pozostaje dla niej niezrozumiała. Dodatkowo Anna Mucha podziękowała kolegom i koleżankom z planu za współpracę.

  • Medialne zamieszanie wokół rozrywkowego show “Dance Dance Dance”
  • Anna Mucha skomentowała utratę posady w formacie
  • Show powróci na antenę TVP2 wiosną 2021 roku

Na wielkich zmianach związanych z emisją trzeciej edycji formatu “Dance Dance Dance” ucierpiała nie tylko Anna Mucha. Niedawno media donosiły o tym, że w programie nie znajdą zatrudnienia również Tomasz Kammel i Tamara Gonzalez Perea. Ponieważ show cieszy się jednak dużą popularnością, powróci na antenę TVP2 wiosną 2021 roku. Tymczasem z przykrymi doniesieniami o utracie pracy musiała się zmierzyć gwiazda “M jak Miłość”.

Anna Mucha przekazała smutne wieści. Fani nie zobaczą swej idolki w nowej edycji programu “Dance Dance Dance”

Anna Mucha współpracuje z Telewizją Polską od niemal 20 lat. Wszystko za sprawą Magdaleny Marszałek (obecnie Budzyńskiej), w którą aktorka wciela się na potrzeby produkcji serialu “M jak Miłość”. Wieloletnia współpraca z TVP2 ostatecznie nie zapewniła celebrytce pracy przy produkcji show “Dance Dance Dance”, o czym Anna Mucha poinformowała za pomocą Instagrama.

Odnoszący się do zaistniałej sytuacji wpis Anna Mucha rozpoczęła pochlebną wypowiedzią na temat samego programu. Jak twierdzi, praca na planie “Dance Dance Dance” przynosiła jej wiele rozrywki. Celebrytka doceniała przede wszystkim możliwość otwartego komentowania występów osobistości z branży.

-Program DDD (Dance, Dance, Dance) to wspaniały i trudny format. Bycie jurorem to nie tylko zaszczyt, ale i frajda. Ostatecznie nic nie smakuje tak dobrze, jak zarabianie pieniędzy na mówieniu kolegom prosto w twarz, co się o nich myśli - zauważyła Anna Mucha.

Nie żyje polski aktor Michał Szewczyk. Grał m.in. w Nie żyje polski aktor Michał Szewczyk. Grał m.in. w "Klanie" i "Na Wspólnej"Czytaj dalej

W dalszej części wypowiedzi Anna Mucha poinformowała obserwujących o zakończeniu jej współpracy z ekipą “Dance Dance Dance”, po czym wyraziła swoje niezrozumienie dla decyzji podjętej przez TVP. Na instagramowym profilu znalazło się również miejsce na słowa podziękowania kierowane do kolegów i koleżanek.

- Dziękuje Tym, którzy we mnie uwierzyli i zaufali. Dziękuje dobrym Duchom i Ludziom z TVP. Dziękuje Produkcji i moim wspaniałym kolegom Idzie i Robertowi za ciepłe i otwarte przyjęcie mnie do swego grona. Dzięki Wam czułam się „na swoim miejscu”. Dziękuje…(zachowano pisownie oryginalną - przypis red.) - napisała aktorka.

Mimo wielu pozytywnych wspomnień wyniesionych z planu “Dance Dance Dance” w sercu Anny Muchy znalazła się i odrobina żalu, o czym aktorka nie omieszkała poinformować internautów. Finalnie celebrytka próbowała robić dobrą minę do złej gry, pocieszając się wizją otrzymanej przymusowo swobody.

- Jest mi przykro i nie rozumiem tej decyzji, ale jak to mówią: niech żyje wolność i swoboda - kończy wpis Anna Mucha.

“Dance Dance Dance” wraca na wizję. Nie obejdzie się bez dużych zmian

Tym sposobem stałe miejsce w ekipie show “Dance Dance Dance” otrzymali Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora. Do mediów trafiła już kompletna lista uczestników, których taneczne zmagania będą mogli śledzić widzowie telewizyjnej “Dwójki”.

Według doniesień serwisu Pudelek w tegorocznej edycji show udział wezmą między innymi Paweł Bodzianny i Marta Paszkin (uczestnicy programu “Rolnik szuka żony”), Roksana Węgiel z przyjaciółką Oliwią Górniak oraz Ola Nowak i Damian Kordas - para znana z formatu “Taniec z gwiazdami”.

Instagram 11

Instagram 12

Źródło: Instagram.com/taannamucha

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Plotek, Jastrząb Post, Instagram

Następny artykuł