Media bez wyboru Żródło: Media bez wyboru

Wiemy, kto zastąpi Annę Muchę w „Dance dance dance”. Wybór padł na znane małżeństwo

10 Luty 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

TVP nie traci czasu i już szuka zastępstwa za Annę Muchę. Miejsce aktorki przy stole jurorskim programu „Dance Dance Dance” ma zająć jej koleżanka z serialu „M jak Miłość”, Katarzyna Cichopek. To jednak nie koniec zmian. Tuż obok prowadzącej „Pytanie na śniadanie” najprawdopodobniej zasiądzie jej mąż.

  • TVP zakończyło współpracę z Anną Muchą przy programie „Dance, Dance, Dance”
  • W kolejnym sezonie popularnego show widzowie nie zobaczą także Roberta Kupisza
  • Wolne miejsca przy stole jurorskim mają zająć Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel
  • Kolejna edycja „Dance, Dance, Dance” pojawi się na antenie TVP2 wiosną 2021 roku

Wiosenna ramówka TVP zbliża się wielkimi krokami. Niedługo przed rozpoczęciem sezonu stacja zdecydowała się jednak na poważne zmiany. Największe zaszły w programie „Dance, Dance Dance” – za współpracę podziękowano między innymi Annie Musze.

W najnowszej odsłonie popularnego show widzowie nie zobaczą także Tamary Gonzalez Perei i Tomasza Kammela. Jak wiadomo z nieoficjalnych doniesień medialnych, lubianą parę prowadzących mają zastąpić Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora. Zmiany zajdą także po drugiej stronie parkietu.

Kto zastąpi Annę Muchę i Roberta Kupisza?

W ostatnim czasie z „Dance, Dance, Dance” pożegnała się Anna Mucha. Okazuje się, że show opuścił także Robert Kupisz. Ceniony juror, który oceniał uczestników od pierwszej edycji programu, postanowił skupić się na innych obowiązkach. O swojej decyzji poinformował w rozmowie dla serwisu Plotek.

- Wiem, że osoba, która zajmie moje miejsce, dobrze zna się na tańcu i jest bardzo lubiana przez widzów. Nie chcę zdradzać nazwiska, ponieważ nie mam stuprocentowej pewności – zdradził.

Halina Żytkowiak niegdyś była żoną Krzysztofa Krawczyka. Zmarła w przykrych okolicznościachHalina Żytkowiak niegdyś była żoną Krzysztofa Krawczyka. Zmarła w przykrych okolicznościachCzytaj dalej

Wypowiedź Kupisza podsyciła ciekawość widzów, którzy zastanawiają się nad nowym składem jurorskim popularnego programu. W mediach pojawiły się już pierwsze informacje na ten temat – jak wskazał anonimowy informator Plotka, miejsca Muchy i Kupisza ma zająć znane polskie małżeństwo.

- Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel byli oczywistym wyborem. Dostali propozycję i poważnie ją rozważają (…) Stacja jest zadowolona z poczynań aktorki w roli prowadzącej „Pytania na Śniadanie”, a jej mąż świetnie sprawdził się, goszcząc w „Sanatorium miłości”. Widzowie ich uwielbiają i doskonale pamiętają, jaki zgrany duet zawodowo tworzyli w „Tańcu z Gwiazdami” – przekazał informator.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel w „Dance, Dance, Dance”?

Propozycja, którą otrzymali Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel, wydaje się zrozumiała. Taniec od zawsze gości bowiem w ich życiu – para poznała się w 2005 roku na planie programu „Taniec z Gwiazdami”. Ostatecznie tancerz i gwiazda serialu „M jak miłość” zwyciężyli w finale, a w 2008 roku stanęli na ślubnym kobiercu.

- Trenowaliśmy rumbę, czyli taniec miłości. Ja byłem wtedy w pracy, więc starałem się mocno trzymać moje uczucia na wodzy – wspominał początki związku Marcin Hakiel.

Dziś małżeństwo wychowuje dwoje dzieci i wciąż spełnia się zawodowo, prowadząc własną szkołę tańca. Ich doświadczenie i pasja z pewnością byłyby dużą wartością dodaną do nowych odcinków „Dance, Dance, Dance”.

Cichopek i Hakiel1Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel w 2020 roku (Źródło: East News)

Cichopek i HakielKatarzyna Cichopek i Marcin Hakiel podczas finału „Tańca z Gwiazdami” 2005 (Źródło: East News)

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Wprost, Viva

Następny artykuł