Anna Mucha Żródło: eastnews & TRICOLORS

Anna Mucha już nie pracuje w TVP. Wiadomo, co było przyczyną zwolnienia

13 Luty 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Niedawno Anna Mucha ogłosiła, że nie pojawi się w nowej edycji programu “Dance Dance Dance” jako jurorka. Serwis Pudelek miał ujawnić, co tak naprawdę przyczyniło się do rozwiązania aktorki z TVP. Jak przekazywał informator portalu, decyzja miała mieć związek z oczekiwaniami finansowymi gwiazdy “M jak Miłość”.

  • Anna Mucha ogłosiła, że widzowie nie zobaczą jej w nowej odsłonie “Dance Dance Dance”
  • Informacja rozeszła się w mediach potężnym echem
  • Pudelek wyjawia powody rozwiązania współpracy

Anna Mucha nie pojawi się na antenie TVP2 w roli jurorki w “Dance Dance Dance”. Gdy aktorka ogłosiła brak angażu w programie, w sieci zawrzało od plotek dotyczących powodu zerwania współpracy. Choć niektóre doniesienia sugerowały, że ma z tym związek wsparcie okazane przez Annę Muchę dla Strajku Kobiet, serwis Pudelek przekonuje, że tym razem w grę weszły okrągłe sumy zażądane przez aktorkę, jakich stacja nie była skłonna odjąć ze swego budżetu.

W tym roku telewidzowie nie zobaczą Anny Muchy w “Dance Dance Dance”

Informacja o odejściu Anny Muchy z programu “Dance Dance Dance” dotarła do mediów zaledwie parę dni temu. Aktorka powiadomiła fanów o decyzji TVP za pomocą Instagrama. Jak wynika z opublikowanego w social mediach wpisu, gwiazda “M jak Miłość” dowiedziała się o zakończeniu współpracy ze stacją równie nagle, co fani.

-Przerwana lekcja jurorowania … (...) niestety właśnie dowiedziałam się, że decyzja „zarządu TVP” moja przygoda z tym programem została przerwana … (zachowano pisownie oryginalną - przypis red.) - napisała aktorka.

Anna Mucha pokusiła się wówczas o krótki komentarz w sprawie zaistniałej sytuacji. Wyraziła niezrozumienie względem działań podejmowanych przez TVP, ostatecznie kończąc wpis optymistycznym akcentem.

Katarzyna Dowbor przekazała smutne wieści. Nie żyje kolejny uczestnik programu Katarzyna Dowbor przekazała smutne wieści. Nie żyje kolejny uczestnik programu "Nasz nowy dom"Czytaj dalej

- Jest mi przykro i nie rozumiem tej decyzji, ale jak to mówią: niech żyje wolność i swoboda - pocieszała się celebrytka.

Po ogłoszeniu nowiny w sieci aż huczało od komentarzy, a sami internauci dokonali błyskawicznego podziału na tak zwane “dwa obozy”. Podczas gdy jedni przyklaskiwali decyzji TVP o usunięciu Anny Muchy z “Dance Dance Dance”, inni deklarowali, że gwiazda “M jak Miłość” była jedynym powodem, dla którego sumiennie nastawiali odbiorniki o pożądanej przez władze stacji porze. Wielu komentujących doceniało szczerość serialowej “Magdy Budzińskiej” - tej cechy z pewnością nie można było odmówić przekornej jurorce.

Pudelek: wygórowane oczekiwania finansowe Anny Muchy doprowadziły do decyzji o jej usunięciu z “DDD”

Jak wynika z najnowszych ustaleń serwisu Pudelek, udział Anny Muchy w Strajku Kobiet nie ma związku ze zwolnieniem aktorki ze stanowiska zajmowanego w programie “Dance Dance Dance”. Tego samego nie można powiedzieć jednak o wypłacie, na jaką nastawiła się gwiazda “M jak Miłość” w nagrodę za udział w show. TVP miało nie być skłonne do wyłożenia stawki wspomnianej przez Annę Muchę.

- Prawda o jej odejściu jest bardziej przyziemna - nie dogadała się z TVP co do stawki. Chciała bardzo dużo pieniędzy, stacja nie była gotowa jej tyle zapłacić. Trwały negocjacje, ale przerwała je swoim oświadczeniem - przekazuje informator portalu.

Powód finansowy nie do końca odpowiada zdziwieniu, jakie Anna Mucha okazała jeszcze parę dni temu na swoim instagramowym profilu. Za zwolnieniem ze stanowiska jurorki ma, według serwisu Pudelek, stać jednak jeszcze jedna przyczyna. Chodzi o samo zachowanie aktorki, między innymi względem jednej z uczestniczek popularnego show.

- Bezpośrednią przyczyną zwolnienia Anny Muchy było jej skandaliczne zachowanie w stosunku do Kasi Stankiewicz w ubiegłej edycji, a także "medialne zachowania powszechnie uważane za niewłaściwe" - przekonuje informator serwisu.

Anna Mucha

Źródło: Instagram.com/taannamucha

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Newsweek, Pudelek, Plotek, Instagram

Następny artykuł