Anna Mucha odejdzie z "M jak miłość" Żródło: instagram.com/mjakmilosc.official

Anna Mucha o odejściu z "M jak miłość". "Magda Marszałek na pewno pojawi się w nowych odcinkach"

15 Luty 2021 Weronika WasiakWeronika Wasiak

Anna Mucha odejdzie z "M jak miłość"? Po zwolnieniu jej z "Dance Dance Dance" fani zaczęli niepokoić się o przyszłość aktorki w kultowym serialu. W rozmowie z Party Mucha uspokoiła sympatyków.

  • TVP zwalnia Annę Muchę z "Dance Dance Dance"
  • Szczere słowa aktorki o rozstaniu z "DDD"
  • Anna Mucha odejdzie z "M jak miłość"?

Ostatnio Anna Mucha nie znika z pierwszych stron, a wszystko za sprawą nagłego zwolnienia jej z "Dance Dance Dance". Przy okazji promocji trzeciej edycji poinformowano, że stacja TVP zdecydowała się zrezygnować z dalszego udziału aktorki. Ta wprost przyznała, że było to dla niej sporym zaskoczeniem.

TVP zwalnia Tomasza Kammela i Annę Muchę z "DDD"

Kilka dni temu kolorową prasę obiegły zaskakujące informacje w sprawie "Dance Dance Dance", które już niebawem wystartuje z trzecią edycją. Podano bowiem, że stacja TVP zdecydowała się zwolnić Tomasza Kammela i Tamarę Gonzalez Pereę z roli prowadzących, a także Annę Muchę z roli jurorki.

Uwielbiana aktorka szybko ustosunkowała się do decyzji stacji, podkreślając, że była ona dla niej dużym zaskoczeniem.

Właśnie dowiedziałam się, że decyzją »zarządu TVP« moja przygoda z tym programem została przerwana. (...) Jest mi przykro i nie rozumiem tej decyzji, ale jak to mówią: niech żyje wolność i swoboda - pisała na Instagramie.

Wiadomo, kto zastąpi Marzenę Rogalską w TVP. Widzowie mogą być zaskoczeniWiadomo, kto zastąpi Marzenę Rogalską w TVP. Widzowie mogą być zaskoczeniCzytaj dalej

Z kolei w rozmowie z Party przyznała, że była świadoma, iż taki obrót spraw może kiedyś mieć miejsce. Jako argument przytoczyła swoje nierzadko kontrowersyjne wypowiedzi i ostre oceny uczestników, co miało nie spodobać się TVP.

Miałam świadomość, że może tak się stać. Trudno, oby to była dobra zmiana - mówiła dla Party.

Anna Mucha zniknie z "M jak miłość"

Po informacji o zwolnieniu Ani z "DDD" fani zaczęli niepokoić się o jej przyszłość w "Emce". Chociaż w serialową Magdę wciela się od samego początku, widzów ogarnęła obawa, że być może stacja planuje zwolnić Muchę również z "M jak miłość".

W trakcie wywiadu dla Party aktorka odniosła się do tej kwestii, uspokajając fanów.

Grana przeze mnie Magda Marszałek ma się dobrze i na pewno pojawi się w nowych odcinkach - podkreśliła.

Jednocześnie Micha zdradziła, że dzięki luzowaniu obostrzeń mogła wrócić do gry w teatrze, a jej grafik zaczyna się powoli wypełniać. Aktorka planuje tour po Polsce.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Party, Instagram

Następny artykuł