Anna Nowak-Ibisz na starych zdjęciach Żródło: instagram.com anna_nowak_ibisz_official Zweryfikowano

Anna Nowak-Ibisz pokazała swoje zdjęcie sprzed 30 lat. Ależ się zmieniła

22 Styczeń 2021 Sara OsieckaSara Osiecka

Anna Nowak-Ibisz od lat jest związana ze stacją TVN Style, jednak występy przed kamerą zaczęła jako dojrzała kobieta. Mało kto wiedział, jak wyglądała w młodości. Wszystko pokazują jej fotografie z czasów studiów, które prezenterka wstawiła na swojego Instagrama.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Gdzie studiowała Anna Nowak-Ibisz
  • Jak wyglądały studenckie czasy prezenterki
  • Jak je wspomina

Anna Nowak-Ibisz zyskała popularność jako gospodyni programu "Pani Gadżet" emitowanego na antenie TVN Style. Jej naturalność i swoboda oraz zabawny sposób, w jaki prezentowała przydatne w każdym domu gadgety sprawiły, że widzowie od razu ją pokochali.

Karierę w telewizji rozpoczęła jednak mając 45 lat, dlatego mało kto miał okazję dowiedzieć się, jak wyglądała w wieku 20 lat. Sama gwiazda postanowiła się pochwalić starymi zdjęciami z czasów studiów. Trzeba przyznać, że celebytka bardzo się zmieniła.

Anna Nowak-Ibisz pokazała stare zdjęcia

Mało kto wie, że Anna Nowak-Ibisz uczyła się na Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi, którą ukończyła w 1989 roku. Na początku kariery pracowała jako aktorka, występując w polskich i niemieckich produkcjach.

Prezenterka postanowiła pokazać fanom kilka zdjęć z tamtego okresu. Miała wtedy krótkie włosy i twarz usianą piegami. Uwagę zwracają ogromne oczy, które do dziś są ją znakiem rozpoznawczym.

Media potwierdzają. Wiadomo, jak będzie się nazywał syn Michała Wiśniewskiego. Niezwykle rzadkie imięMedia potwierdzają. Wiadomo, jak będzie się nazywał syn Michała Wiśniewskiego. Niezwykle rzadkie imięCzytaj dalej

- Tylko tych dwóch studentów wydziału operatorskiego PWSFTViT w Łodzi, Andrzej Sawczuk i Robert Wolański potrafili uchwycić to coś we mnie. Patrzyli, obserwowali mnie i mówili; chodź Anula - masz taką inną urodę - zrobię ci fajne zdjęcia, poćwiczymy. Na tym polegał czar szkoły filmowej w Łodzi - uczyliśmy się od siebie nawzajem, pomagaliśmy sobie w etiudach operatorskich i aktorskich, oni uczyli nas, jak dobrze stanąć w świetle, a my uczyliśmy się pozowania i bycia na planie filmowym - wspomina.

Przy okazji postanowiła opowiedzieć o swoich przyjaźniach, jakie wówczas nawiązała, oraz swoich początkach. Można wywnioskować, że był to dobry czas w życiu celebrytki, który chętnie wspomina.

- Powstawały z tego przyjaźnie na lata, takich chwil się nie zapomina. Po szkole los rzucił nas w różne strony świata, ale pamiętam czasy w Paryżu i małe studio fotograficzne, gdzie pracował Robert Wolański i właśnie tam powstawały te zdjęcia . Ja nagrywałam wtedy serial „Lindenstrasse” w Kolonii, a Robert pracował dla francuskich magazynów modowych, tak zaczynaliśmy. Do dzisiaj jesteśmy przyjaciółmi i kibicujemy sobie nawzajem - napisała.

Jak zmieniła się prezenterka?

Zdjęcie wywołały spory entuzjam wśród fanów, którzy nie stronili od komplementów. Piszą między innymi:Piękna kobieta, piękne piegi, Bystre oczy, stylowo czy Lata lecą, a Pani wciąż wygląda zjawiskowo.

Nie da się jednak nie zauważyć, że Anna Nowak-Ibisz bardzo się zmieniła. Dziś ma o wiele dłuższe, nieco rozjaśnione włosy, charakterystycznych i dziewczęcych piegów także nie widać. Mimo to gwiazda TVN nadal zachwyca dużymi oczami.

Być może wkrótce znów w mediach społecznościowych gwiazdy pokażą się stare zdjęcia, bowiem prowadząca "Panią Gadget" lubi chwalić się tym, co u niej słychać za pośrednictwem zdjęć. Na jej Instagramie nie brakuje ujęć z planu, z byłym mężem Krzysztofem Ibiszem czy z dziećmi.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram

Następny artykuł