Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Anna Powierza poddała się plastyce powiek. Pochwaliła się nowym wizerunkiem
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 01.05.2023 08:07

Anna Powierza poddała się plastyce powiek. Pochwaliła się nowym wizerunkiem

Anna Powierza
KAPiF

Anna Powierza zamieściła na swoim Instagramie serię zdjęć z siniakami pod oczami. Zaniepokojeni fani nie mają jednak powodu do obaw. Gwiazda wyznała, że poddała się specjalnej operacji. 

Gwiazda pochwaliła się efektami w mediach społecznościowych, a także wyjawiła szczegóły operacji. Aktorka znana z “Klanu”, wygląda naprawdę świetnie. Żeby jednak osiągnąć wymarzony wygląd, artystka musiała przejść przez niemałe wyrzeczenia. 

Anna Powierza po plastyce powiek

Anna Powierza zasłynęła przede wszystkim rolą Czesi, w którą z powodzeniem wciela się w kultowym “Klanie” do dziś. 44-letnia aktorka jest ceniona przez fanów, z którymi chętnie dzieli się w mediach społecznościowych nowinkami ze swojego życia

Ostatnio gwiazda pochwaliła się, że zdecydowała się na plastykę powiek, dodając jednocześnie, że ma dość ambiwalentny stosunek do zabiegów pielęgnacyjnych. - Tak jak za nic bym nic w siebie nie wstrzyknęła, tak wycinanie to zupełnie inna bajka - zadeklarowała. 

"The Voice Kids". Widzowie zgodnie podsumowali wygraną Martyny Gąsak: "Wygrana była pewna"

Anna Powierza z sińcami pod oczami

Na Instagramie Anny Powierzy pojawiło się nagranie przedstawiające serię zdjęć z okresu po wykonaniu zabiegu. Rekonwalescencja nie była łatwa i zapewniła aktorce zmiany na skórze, łącznie z niepokojąco wyglądającymi sińcami. 

Pomimo tego, jak wyglądałam, czułam się wspaniale. Sama byłam zdziwiona, ale nawet zaraz po operacji nic nie bolało. No, może tylko serce tych osób, co mnie w owym czasie widziały. Byli pewni, że te siniaki mam po naprawdę solidnym mordobiciu — śmiała się gwiazda “Klanu”.

Anna Powierza poleca blefaroplastykę

— Starałam się nie wychodzić z domu, ale wiadomo. Wychodziłam. W oksach, żeby nie straszyć, choć nie ukrywam (…) Musiałam wtedy wyglądać na maksa dziwacznie! — wspominała Anna Powierza. 

Artystka poleciła swoim fanom zabieg blefaroplastyki i poinformowała, że można wykonać go nawet na NFZ. Oczekiwanie jest bardzo długie, ale jak przekonuje sama gwiazda, naprawdę warto poświęcić trochę cierpliwości. 

Zobacz zdjęcia: 

Anna Powierza 1.jpg
fot. instagram.com/aniapowierza
Anna Powierza 2.jpg
fot. instagram.com/aniapowierza
Anna Powierza 3.jpg
fot. instagram.com/aniapowierza