Anna Przybylska, pamiątki w domu Żródło: TRICOLORS/East News

W domu Jarosława Bieniuka nie brakuje pamiątek po Ani Przybylskiej. Wzruszające

23 Styczeń 2021 Weronika WasiakWeronika Wasiak

Anna Przybylska na zawsze pozostała w ich pamięci. Jarosław Bieniuk pokazał na Instagramie wnętrza swojego domu, w którym nie brakuje pamiątek po zmarłej aktorce. Salon robi największe wrażenie, ciężko powstrzymać łzy.

Anna Przybylska odeszła nagle sześć lat temu, pozostawiając po sobie ogromną pustkę. Śmierć młodziutkiej aktorki dla wszystkich była wielkim szokiem, a dla jej najbliższych - niewyobrażalnym ciosem. Do dziś ukochany Jarosław, mama czy dzieci, nie mogą pogodzić się z tragiczną przeszłością. By upamiętnić Anię, Jarosław Bieniuk zrobił coś niesamowitego. Salon wypełniony jest jej zdjęciami.

Bieniuk pokazał dom pełen pamiątek po Ani

Ostatnio Jarosław Bieniuk postanowił zrelacjonować na swoim InstaStroy, jak spędza wolny czas z dziećmi i... psem. Sportowiec pokazał, jak w domowym zaciszu relaksują się oglądać film, a przy tym, uchylił rąbka tajemnicy i zdradził, jak mieszka.

Fragment salonu robi wrażenie, ale to liczne pamiątki po Ani zwracają największą uwagę. Półki pod telewizorem przepełnione są rodzinnymi zdjęciami, a na każdym z nich widać młodą i szczęśliwą Przybylską.

Na honorowym miejscu po prawej stronie znalazły się dwie fotografie w o wiele większym rozmiarze, na których królują zakochani Jarosław i Ania. Ramki wypełnione zdjęciami zmarłej aktorki ustawione w salonie to zapewne tylko niewielka część pamiątek, jakie Jarosław ma w swoim domu.

Córka Papcia Chmiela uczciła pamięć o ojcu poruszającym wpisem. Był dla niej wzoremCórka Papcia Chmiela uczciła pamięć o ojcu poruszającym wpisem. Był dla niej wzoremCzytaj dalej

Sympatycy niejednokrotnie też mogli już zauważyć, że sama Oliwia Bieniuk, najstarsza córka Ani, chętnie nosi, chociażby biżuterię po zmarłej mamie, oddając w ten sposób jej hołd. Nie tak dawno 18-latka po raz pierwszy na forum publicznym wypowiedziała się na temat mamy i swojej tęsknoty.

Anna Przybylska nie byłaby zadowolona z poczynań córki?

W rozmowie z Vivą opowiedziała o jednej ze scen na planie krótkometrażowego filmu, gdzie zagrała, w której to musiała wypowiedzieć kwestię, nawiązując do śmierci Ani.

Na pewno niełatwo. Chociaż nie rozpłakałam się na planie, a być może powinnam. Ale nie umiem płakać na zawołanie, nie umiem przy ludziach ronić łez, myśląc o mamie. Musiałabym być wtedy sama ze sobą - wyznała - Tata i bracia też go [film - red.] widzieli i bardzo się wzruszyli, bo ta końcówka wyciska łzy. Myślę również, że mama gdzieś tam, na górze, patrzyła, jak go nagrywaliśmy, dodając mi dobrej energii - dodała.

Oliwia przyznała również, że nie jest pewna, czy mama byłaby zadowolona, widząc, czy zajmuje się jej pierworodna.

Nie wiem jednak, czy mama, gdyby żyła, byłaby zadowolona z mojej decyzji. Nie wiem nawet, kim według niej miałabym zostać w przyszłości. Nigdy o tym nie rozmawiałyśmy. Ale przecież nie ma nic złego w tym, że spełniam swoje marzenia. Być może naprawdę ma się to w genach? - zastanawiała się nastolatka.

Obrazy Świat gwiazd

instagram.com@jaretpalmer

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram, Viva

Następny artykuł