Anna Wyszkoni Żródło: eastnews & TRICOLORS

Anna Wyszkoni poprowadzi program w Polsacie

2 Luty 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Anna Wyszkoni została skrytykowana przez Telewizję Polską za wsparcie okazane wobec Strajku Kobiet. Jak się okazuje, nie przeszkodziło to piosenkarce w dalszym rozwijaniu swojej kariery zawodowej. Była wokalistka zespołu “Łzy” zostanie prowadzącą nowego formatu w konkurencyjnej stacji - Polsacie.

Anna Wyszkoni to osobistość znana przede wszystkim ze współpracy z zespołem “Łzy”. Dawna liderka grupy muzycznej dołączyła do grona tych gwiazd polskiego show-biznesu, które otwarcie wyrażały swe zdanie na temat ostatniej decyzji Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji eugenicznej. TVP skrytykowało wokalistkę za zaangażowanie w Strajk Kobiet poprzez publikację artykułu zatytułowanego “Nagrywała kolędy, teraz jest za aborcją. Internauci w szoku”.

Anna Wyszkoni zostanie prowadzącą w telewizji Polsat. Fani niecierpliwie czekają na premierę nowego formatu

Jak się okazuje, krytyka ze strony TVP nie powstrzymała dalszego rozwoju kariery Anny Wyszkoni. Choć szanse na zaistnienie w Telewizji Polskiej piosenkarka ma raczej niewielkie, konkurencyjna stacja złożyła jej ciekawą zawodową propozycję. Wiele wskazuje na to, że widzowie Polsatu będą mogli oglądać byłą wokalistkę “Łez” w szklanym oku swoich odbiorników już niebawem.

Telewidzowie zobaczą Annę Wyszkoni w zupełnie innej odsłonie. Piosenkarka ma zająć się prowadzeniem nowego show “Design Dream. Pojedynek na wnętrza”. Jak sama wyznaje, projektowanie wnętrz to pasja, która rozwijała się w jej życiu niezwykle dynamicznie podczas trudnego czasu epidemii COVID-19 w Polsce.

- Wykorzystałam ten czas pandemii, kiedy zabrano nam koncerty i wyjazdy i zaczęłam się w tym kierunku kształcić- mówiła wokalistka w rozmowie z serwisem jastrząbpost.pl, cytowana przez Onet.

Nie żyje gwiazda popularnego serialu. Aktor miał tylko 44 lataNie żyje gwiazda popularnego serialu. Aktor miał tylko 44 lataCzytaj dalej

Premierę nowego show zaplanowano na wiosnę 2021. Program pokaże zmagania projektantów wnętrz z realizowaniem projektów dopasowanych do wymagań bohaterów poszczególnych odcinków. Ocenie zostanie poddany styl, klimat oraz funkcjonalność odnowionych pomieszczeń. Odpowie za to dwuosobowa komisja, której skład pozostaje na ten moment nieznany.

Anna Wyszkoni zabrała głos w sprawie nieprzychylnych komentarzy ze strony TVP na jej temat. Jak przekazała w wywiadzie dla serwisu Pudelek, zamieszanie powstałe wokół jej działań na rzecz wsparcia Strajku Kobiet nie dotknęło jej w osobisty sposób. To, co leży jej na sercu, to “ataki na polskie kobiety podczas strajków”.

- Ataki na mnie są niczym w porównaniu do ataków na polskie kobiety podczas strajków, do palenia ludziom mieszkań przez "patriotów" czy do dewastowania miast, więc nie czuję się szczególnie dotknięta - wyznała.

Zdaniem Anny Wyszkoni zarzuty stawiane jej przez TVP zakrawają na absurd. Podobnego zdania jest wiele innych osób - piosenkarka przyznała bowiem, że mimo głosów krytyki w całym zamieszaniu nie zabrakło również licznych głosów wsparcia. Na co wskazuje zainteresowanie stacji Polsat jej osobą, o swą dalszą karierę zawodową Anna Wyszkoni z pewnością nie powinna się martwić.

- Zarzut wspierania Strajku Kobiet wobec śpiewania kolęd w święta jest tak absurdalny, że brakuje słów. Cieszy mnie to, że wiele osób widzi ten absurd, dostałam mnóstwo ciepłych słów od mądrych i dobrych ludzi. Kolędy zaśpiewam sobie w tym roku w domu i może w internecie, wówczas oczywiście wszystkich Państwa zaproszę - obwieściła Anna Wyszkoni.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: onet.pl

Następny artykuł