Swiatgwiazd.pl
Antek Królikowski

TRICOLORS/East News

Antek Królikowski i Joanna Opozda pobierają się? Tabloid dotarł do wspaniałych informacji

4 Lipca 2021

Autor tekstu:

Weronika Wasiak

Udostępnij:

Zupełnie niedawno Antek Królikowski i Joanna Opozda wrócili do siebie po dość długiej przerwie. Wszystko wskazywało na to, że aktor już krótko po rozstaniu ponownie zaczął zabiegać o względy pięknej blondynki, aż w końcu udało mu się zażegnać kryzys. Teraz, jak donosi Pudelek, para ponoć planuje się pobrać.

  • Niespodziewane rozstanie Królikowskiego i Opozdy

  • Po pół roku zakochani dali sobie jeszcze jedną szansę

  • Antek Królikowski i Joanna Opozda planują ślub

W życiu Antka Królikowskiego pojawiło się wiele kobiet, ale tylko o uczucia jednej tak wytrwale walczył. Aktor ma już 32 lata i nie ukrywał, że swego czasu jego mama, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, regularnie dopytywała o założenie rodziny. Wygląda na to, że Antek ma w tym kierunku poważne plany.

Antek Królikowski i Joanna Opozda wrócili do siebie

Antek i Joanna nie tracili czasu - krótko po wkroczeniu w związek regularnie brylowali razem na ściankach i chwalili się w sieci romantycznymi fotkami. Fani z zapartym tchem obserwowali rozwój wielkiej miłości, co ku zaskoczeniu wszystkich, trwało zaledwie pół roku.

Po intensywnych 6 miesiącach para potwierdziła rozstanie, choć w rzeczywistości ich drogi definitywnie wcale się nie rozeszły. Paparazzi szybko zaczęli przyłapywać Królikowskiego na potajemnych schadzkach u Opozdy, z kolei osoby z ich bliskiego otoczenia donosiły, że 32-latek jak lew walczy o względy ex. Wygląda na to, że trwające pół roku starania przyniosły upragnione rezultaty, bo zupełnie niedawno Antek i Joanna potwierdzili wielki powrót. (Więcej tutaj)

J Koroniewska EN

Córka Joanny Koroniewskiej trafiła do szpitala. Aktorka pokazała zdjęcie

CZYTAJ DALEJ

Tym razem jednak, nauczeni doświadczeniem, dozują obserwatorom przepływ informacji i dzielą się w sieci absolutnym minimum. Tymczasem Pudelek ustalił, że para rzekomo zataiła przed fanami najważniejszą, szczególnie wspaniałą wiadomość.

Królikowski i Opozda planują ślub?

Trudno zaprzeczyć, że relacja Opozdy i Królikowskiego to istny rollercoaster. Z najnowszych doniesień Pudelka wynika, że lada moment zakochani mogą zaserwować fanom prawdziwą bombę wrażeń.

W jednym z warszawskich klubów Joanna świętowała ostatnio swoje urodziny. Tymczasem jak w rozmowie z Pudelkiem zdradziła osoba z jej bliskiego otoczenia, impreza urodzinowa miała być połączona z... wieczorem panieńskim. Ponoć Opozda jako jedyna była ubrana w biały strój, a na torcie widniała jej figurka w sukni ślubnej.

- Asia wczoraj świętowała swoje urodziny, jak i wieczór panieński w klubie w Warszawie z najbliższymi koleżankami. Jako jedyna była ubrana na biało. Na torcie była jej figurka w białej sukni - zdradziła Pudelkowi osoba z bliskiego otoczenia aktorki.

Potwierdzeniem ma być relacja na Instagramie jednej z uczestniczek wydarzenia, która opatrzyła swoje zdjęcie krótkim podpisem: "W drodze na wieczór panieński". Chociaż sama Opozda odmówiła Pudelkowi komentarza w tej sprawie, tabloidowi udało się ponoć dotrzeć do ślubnego zaproszenia.

Antek i Joanna mieli postawić na oryginalność, konstruując treść zaproszenia jak zapowiedź spektaklu.

- Teatr umyślnie straconej wolności ma zaszczyt zaprosić... na przedstawienie pod tytułem "A potem żyli długo i szczęśliwie". Adaptacja sztuki przez życie napisanej w trzech aktach. Panna młoda: Joanna Opozda, Pan młody: Antoni Królikowski. W pozostałych rolach udział biorą: ksiądz, świadkowie, rodzice, goście i gapie - ma brzmieć treść zaproszenia.

Czy lada moment Antek i Joanna rzeczywiście powiedzą sobie sakramentalne "tak"? Oboje w tej sprawie milczą, dlatego fanom pozostaje jedynie bacznie obserwować ich media społecznościowe, być może tam pojawi się wzmianka o ceremonii. Niewykluczone, że para zamierza pobrać się w tajemnicy przed wszystkimi, co wśród gwiazd jest ostatnio bardzo popularne.

instagram.com/asiaopozda

instagram.com/asiaopozda

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Pudelek

Zdjęcie wyróżniające artykuł pochodzi z nagrania wywiadu z Andrzejem Piasecznych, które dostępne jest na kanale Mariusza Kozaka w serwisie YouTube.

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >