Antoni Pawlicki i Agnieszka Więdłocha Żródło: TRICOLORS/East News

Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki zostali rodzicami

1 Luty 2021 Dominika MikaDominika Mika

Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki zostali rodzicami. Magazyn "Party" poinformował, że para doczekała się pierwszego potomka. Aktorzy trzymają się z dala od ścianek i niechętnie opowiadają o swoim życiu osobistym. Okazuje się, że potomka powitali już w grudniu.

Antoni Pawlicki został ojcem. On i jego partnerka - Agnieszka Więdłocha już w grudniu powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Magazyn "Party" dotarł do osoby z otoczenia aktorskiej pary, która miała potwierdzić narodziny potomka. Znajomy miał również zdradzić płeć dziecka.

Antoni Pawlicki i Agnieszka Więdłocha zostali rodzicami

Pawlicki i Więdłocha nie należą do osób, które regularnie dzielą się z fanami każdym momentem swojego życia. W wywiadach unikają tematów związanych z życiem prywatnym, a o ich związku niewiele wiadomo. Okazuje się, że konsekwentnie obrana przez nich ścieżka nie dzielenia się z mediami faktami z życia się opłaciła, ponieważ informacja o ciąży aktorki nie wypłynęła do mediów.

Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki nie pochwalili się, że spodziewają się pierwszego dziecka. Wyręczył ich w tym magazyn "Party", który zdradził również płeć dziecka. Jak można przeczytać, na łamach tytułu, aktorka w grudniu urodziła zdrową dziewczynkę.

Według informacji podawanych przez magazyn, Więdłocha miała rodzić w szpitalu publicznym. Para planowała poród rodzinny, jednak ostatecznie aktorka urodziła bez udziału męża. Miało być to spowodowane pandemicznymi restrykcjami.

Nie żyje wybitna polska aktorka. Podano datę pogrzebuNie żyje wybitna polska aktorka. Podano datę pogrzebuCzytaj dalej

Magazyn "Party" zauważył, że 12 stycznia Agnieszka Więdłocha obchodziła swoje 35. urodziny, które okazały się być zupełnie inne niż do tej pory. - To najpiękniejszy prezent, jaki Agnieszka dostała z okazji 35. urodzin - można przeczytać w artykule. Do tej pory jednak nikt z otoczenia gwiazdy, ani sami zainteresowani nie potwierdzili tej wiadomości. Nie należy się jednak spodziewać, że wkrótce to zrobią, ponieważ do tej pory nie przyznali się nawet swojego ślubu, który miał się odbyć w 2018 roku.

Para ukrywała swój związek. Do dziś nie potwierdzili informacji o ślubie

Zaręczyły pary miały miejsce w 2016 roku. Aktor zarezerwował taras w jednej z krakowskich restauracji. Podczas kolacji Pawlicki padł na kolana i poprosił aktorkę o rękę. Według ustaleń pobrali się w tajemnicy latem 2018 roku w Opactwie Benedyktynów w Lubiniu w Wielkopolsce.

Wkrótce przyjaciel Antoniego miał podarować młodej parze wyjątkowy prezent. - Grześ przywiózł nam ze spotkania z papieżem Franciszkiem apostolskie błogosławieństwo z okazji zawarcia sakramentu małżeństwa. (...) Jestem przykładem tego, że na trwałe deklaracje decydujemy się później. Z moją żoną będę do końca życia - zapewniał aktor w jednym z wywiadów.

Więdłocha jednak nigdy oficjalnie nie potwierdziła zwarcia związku małżeńskiego - To miło, że pytacie mnie o to, czy wzięłam ślub, ale nie odpowiem na to pytanie - powiedziała w rozmowie z "Faktem".

Nie przyznała się również na kanapie w telewizyjnym show Kuby Wojewódzkiego, gdy podczas wywiadu, towarzyszący jej Maciej Stuhr niechcący wydał aktorkę, przyznając, że po pierwszej części "Planety Singli" wziął ślub, a po drugiej to Agnieszka Więdłocha stanęła na ślubnym kobiercu, po czym szybko się reflektując dodał: "jak donoszą media". Wojewódzki wprost zapytał więc aktorkę o jej ślub z Antonim Pawlickim.

- Wzięłaś ten ślub czy nie? - wypalił dziennikarz.
- Kuba, ja cię bardzo lubię, chciałam tu przyjść, ale nie powiem Ci. Nie pamiętam. (...) Nic nie potwierdzam - odpowiedziała wymijająco.

Zatem nie ma co liczyć na szybkie potwierdzenie informacji o pierwszym dziecku. Mimo wszystko - gratulujemy młodym rodzicom.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Plotek

Następny artykuł