Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Baby shower Zawadzkiej. Zdradziła płeć dziecka
Anna Lipska
Anna Lipska 23.06.2024 17:21

Baby shower Zawadzkiej. Zdradziła płeć dziecka

Marcelina Zawadzka
fot. Instagram

Marcelina Zawadzka jest w ciąży. Właśnie pochwaliła się relacją z baby shower. Przepiękne zdjęcia i wideo w sieci. Jak wyglądała przyszła mama?

Marcelina Zawadzka w ciąży

Marcelina Zawadzka od kilku lat związana jest z niemieckim przedsiębiorcą Maxem Gloecknerem. Przystojny niemiecki biznesmen oświadczył się jej 2 sierpnia 2023 roku. Niedawno para ogłosiła, że spodziewają się dziecka. Prowadząca “Farmy” Polsatu pokazała nagranie z ciążowym brzuszkiem.

Niebawem moje drogie, kochane mamy dołączę do Waszego grona – mam. Ogromna wdzięczność wypełnia mnie po krańce możliwości, za to, że Bóg pozwolił mi zaznać prawdziwej, czystej, pewnej i wzajemnej miłości, dzięki której powstał jego owoc – ogłosiła Zawadzka na Instagramie 26 maja.

Teraz pokazała w sieci zdjęcia z baby shower. 

Dramaty w domu ciężarnej Zawadzkiej. Sama musi się z tym zmagać Zawadzka w ciąży, a tu nowe problemy z partnerem

Kim jest ojciec dziecka Marceliny Zawadzkiej?

Max Gloeckner prowadzi konto w mediach społecznościowych, a dokładnie na platformie Linkedin. W opisie przedstawił, czym zajmuje się na co dzień jako pełniący funkcję starszego prezesa spółki:

Z czołowego agenta nieruchomości stałem się świadomym przedsiębiorcą. Miałem szczęście poznać niezwykłe urządzenie technologiczne (...), które pozwoliło mi realizować marzenia o osiągnięciu finansowej obfitości przy jednoczesnym tworzeniu świadomych społeczności.

Ukochany Marceliny Zawadzkiej i ojciec jej dziecka, przez kilka lat mieszkał w Tajlandii oraz Australii. W sieci podzielił się historią swojego życia. W przeszłości pracował w kopalni i nie posiadał wielkiego majątku. W późniejszych latach prowadził agencję nieruchomości z byłą partnerką. 

Gdy doszło do rozstania, zaczynał od zera. Zaczął pracę dla wyżej wymienionej spółki. Mężczyzna często lata po świecie w interesach, ale na stałe mieszka z ukochaną w Polsce. 

Baby shower Marceliny Zawadzkiej

Marcelina Zawadzka w niedzielę zorganizowała bajkowe baby shower, na którym nie zabrakło jej znanych koleżanek. W relacji widać Maffashion, Magdę Pieczonkę, Edytę Herbuś, Karolinę Gilon. Było na bogato: mnóstwo balonów, pyszne przekąski i dużo dobrej zabawy. 

Przy tej okazji Marcelina w końcu postanowiła ujawnić, jakiej płci będzie jej pierwsze dziecko. Jak się okazuje, Zawadzka i jej narzeczony Max Gloeckner powitają na świecie synka.

Baby shower Marceliny Zawadzkiej, fot. Instagram
Baby shower Marceliny Zawadzkiej, fot. Instagram
Baby shower Marceliny Zawadzkiej, fot. Instagram
Baby shower Marceliny Zawadzkiej, fot. Instagram