Barbara Bursztynowicz opowiedziała o związku Żródło: Fot. TRICOLORS/East News

Barbara Bursztynowicz opowiedziała o relacji z mężem. "Najważniejsze to mieć do siebie szacunek i akceptować swoją odmienność"

15 Luty 2021 Kamila KrótkaKamila Krótka

Barbara Bursztynowicz wraz mężem pojawiła się w studiu “Dzień dobry TVN”. Para opowiedziała tam o łączącej ich relacji. Jak się okazało, w ich związku nie raz zdarzały się trudne momenty. Jak udało im się sprostać kryzysom?

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Jak Barbara Bursztynowicz poznała męża
  • Co było ich największym problemem
  • Jak małżeństwo radzi sobie z kryzysami

Barbara Bursztynowicz z mężem opowiedzieli Małgorzacie Ohme i Filipowi Chajzerowi o swoim małżeństwie, trwającym już 44 lata. Jak podkreśliła aktorka, ze swoim mężem jest na dobre i na złe.

Barbara Bursztynowicz - jak poznała męża?

Barbara Bursztynowicz poznała Jacka Bursztynowicza 48 lata temu w szkole teatralnej. Jak mówiła w programie “Dzień dobry TVN”, największe wrażenie zrobił na niej specyficzny styl bycia przyszłego męża:

- Jacek pięknie grał jazz […] miał burzę włosów à la Jimi Hendrix, miała skórzaną kurtkę, która, jak się później okazało, nie była ze skóry tylko ze skaju. Do tego była pożyczona.

Barbara miała jednak chłopaka. Jacek musiał z nim rywalizować, o czym opowiedział w programie:

W przeszłości Maciej Stuhr nieźle podpadł Dorocie Wellman. Wszystko przez parodięW przeszłości Maciej Stuhr nieźle podpadł Dorocie Wellman. Wszystko przez parodięCzytaj dalej

- Pojedynek polegał na tym, że odbyliśmy poważną rozmowę i wypiliśmy pół litra koniaku. Nie wchodząc w szczegóły, zostałem zwycięzcą na polu bitwy.

Nie tylko on miał powody do zazdrości. Jak opowiedziała aktorka, Jackowi Bursztynowiczowi zdarzało się oglądać za kobietami. Pewnego dnia postanowiła go za to ukarać:

- Byliśmy na wakacjach pod namiotem. Zgubiłam się wtedy na plaży i kiedy w końcu udało mi się wrócić, okazało się, że Jacek w ogóle nie zauważył mojego zniknięcia. Aby go ukarać, udałam rano, że umieram.

Kryzysy w związku

Barbara i Jacek Bursztynowiczowie opowiedzieli też o tym, jak radzą sobie z kryzysami w związku. Jak się okazuje, mają zupełnie inne podejście do małżeństwa niż młodsze pokolenia:

- Jesteśmy jeszcze z tego pokolenia, które walczy z kryzysami, a nie poddaje i rozwodzi przy pierwszych problemach - powiedział aktor.

Barbara Bursztynowicz opowiedziała też o najtrudniejszym momencie w małżeństwie:

- Mamy za sobą też bardzo ciężkie próby. Wiedzieliśmy, że mamy tylko siebie, na szczęście przetrwaliśmy. Cały czas też się siebie uczymy, swoich wad. Wiemy, że nie ma ideałów i z tych niedoskonałości staramy się śmiać i żartować. Najważniejsze to mieć do siebie szacunek i akceptować swoją odmienność - podsumowała aktorka.

Barbara i Jacek Bursztynowicz

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

źródło: plotek.pl

Następny artykuł