Swiatgwiazd.pl
fot. Instagram.com / kasprzykowskibartek

Instagram.com / kasprzykowskibartek

Bartek Kasprzykowski kończy dziś 44 lata. Historia jego miłości brzmi jak scenariusz filmu romantycznego

19 Maja 2021

Autor tekstu:

Katarzyna Augustyniak

Udostępnij:

  • Bartek Kasprzykowski jest bardzo popularnym polskim aktorem, który oprócz kariery telewizyjnej, od lat rozwija się także w teatrze.

  • Aktor od 13 lat związany jest Tamarą Arciuch, z którą doczekał się dwójki dzieci.

  • Zakochani poznali się na planie serialu.

Bartek Kasprzykowski jest bardzo znanym i cenionym aktorem. Dziś kończy 44 lata. Okazuje się, że jego miłość do Tamary Arciuch rozkwitała powoli. Dziś tworzą jeden z najbardziej zgranych duetów w show-biznesie.

Bartek Kasprzykowski poznał ukochaną na planie serialu

Chociaż mówi się, że ich miłość narodziła się w cieniu skandalu, oni sami mają inne zdanie na ten temat. Jak powtarzali zgodnie w wielu wywiadach, decyzja o rozwodzie z ich poprzednimi partnerami była bardzo dojrzała i przemyślana.

Kiedy w 2007 roku poznali się na planie Halo Hans!, od razu mieli wspólne tematy. Chociaż przez długi czas była to tylko przyjaźń, wkrótce przerodziła się w prawdziwe uczucie. Tamara miała już dziecko z pierwszego małżeństwa. To był szczególnie trudny moment dla niej - zmierzenie się z plotkami i oskarżeniami pod jej adresem, które trafiały do jej synka.

Mimo tych insynuacji, które przez długi czas były pożywką dla mediów, para przetrwała. Publicznie pierwszy raz razem pojawili się na premierze filmu Złoty środek w 2009 roku. Wtedy Tamara była już w 6. miesiącu ciąży.

Magda Gessler

Magda Gessler na archiwalnym zdjęciu z synem. Pokazała ciążowy brzuch

CZYTAJ DALEJ

Jak wspominał to wydarzenie Bartek, fotoreporterzy nie dawali im spokoju. W jednym z wywiadów stwierdził, że gdyby wiedział, że z takimi sytuacjami wiąże się aktorstwo, wybrałby inny zawód.

Czy Bartek i Tamara są małżeństwem?

Tego od lat nie potwierdzili. Oboje starają się bardzo chronić swoją prywatność. Chociaż doczekali się synka i córeczki, nigdy nie pokazali ich zdjęć.

Zarówno Kasprzykowski, jak i Tamara kochają to, co robią: [...] nie jest to ani łatwa, ani lekka praca, ale kochamy to co robimy - mówił Bartek w rozmowie z Vivą!.

Trzeba przyznać, że oboje są w tym naprawdę dobrzy. Od lat występują na deskach teatralnych i znani są z najbardziej popularnych seriali. W 2015 roku Bartek Kasprzykowski na tyle oczarował widzów swoim talentem do wcielania się w różne postaci, że został zwycięzcą czwartej edycji show Twoja twarz brzmi znajomo. Tamara również może pochwalić się świetnymi występami w programie. Bierze udział w najnowszej edycji.

Z pewnością Tamara Arciuch i Bartek Kasprzkowski przeszli razem wiele. Jak widać, każdy kolejny rok umacnia ich relację. Mamy nadzieję, że tak pozostanie. Życzymy Panu Bartkowi wiele szczęścia i spełnienia w dniu urodzin!

Zobacz post:


Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:
  • Brat Małgorzaty Rozenek dostał posadę w TVP

  • Syn Lecha Wałęsy jest w złej sytuacji. Przez nazwisko nie może znaleźć pracy

  • Justyna Żyła znów wspomina o Piotrze na forum publicznym


Źródło: Viva!

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura prezentuje umięśnioną klatę na Instagramie żony. Fani zaniemówili

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura świętuje 12 urodziny córki. Pokazał urocze zdjęcia

Czytaj więcej >