Swiatgwiazd.pl
Justyna Steczkowska Beata P.

Instagram / Justyna Steczkowska

Beata P. i Justyna Steczkowska dadzą wspólny koncert. Znamy ceny biletów

12 Września 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Beata P. powróci na scenę? Niespodziewaną informację przekazała Justyna Steczkowska. Panie mają niebawem dać wspólny koncert.

Nie milknie dyskusja o Beacie P., która wkrótce ma ponieść konsekwencje swoich czynów. Okazuje się jednak, że nie planuje zaprzestać koncertowania, wkrótce ma wystąpić u boku innej znanej wokalistki.

Justyna Steczkowska okazje wsparcie Beacie P.

Mijają właśnie dwa tygodnie od głośnego wypadku znanej piosenkarki, Beaty P. Była wokalistka zespołu "Bajm" została zatrzymana za kierowanie samochodem pod wpływem alkoholu, w wydychanym powietrzu miała dwa promile alkoholu.

Gwiazda wyraziła szybko skruchę i przeprosiła na swoim Instagramie. Zapowiedziała także, że jest gotowa ponieść wszystkie konsekwencje swoich czynów, a te mogą być poważne - grozi jej do dwóch lat więzienia, na wokalistkę czeka sądowy proces.

Okazuje się jednak, że wkrótce może powrócić na scenę. Justyna Steczkowska podzieliła się niespodziewanym newsem na swoim Instagramie. Wyraziła w poście solidarność z łamiącą prawo artystką oraz zapowiedziała, że wkrótce będziemy mogli je oglądać razem podczas występu.

Magda Gessler

Magda Gessler obraźliwie skomentowała danie uczestniczki programu "MasterChef"

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Beata P. powróci na scenę

Justyna Steczkowska zdecydowała się zaapelować do fanów, by nie skreślali jej koleżanki po fachu. Mimo, że ta popełniła przestępstwo, artystka zdecydowała się poprosić internautów o wyrozumiałość i po prostu zapomnienie o całej sprawie. Wszystko przy okazji promocji swojego koncertu.

- Beata jest i zawsze była fantastyczną wokalistką, serdeczną koleżanką w pracy i po prostu fajną kobietą. Proszę, żebyście o tym pamiętali przede wszystkim - napisała w poście.

Okazuje się, że Justyna Steczkowska ma także swoje powody by wspierać Beatę P. Sama swego czasu miała problemy z prawem i choć nigdy nie została zatrzymana za jazdę pod wpływem alkoholu, to kilka lat temu straciła prawo jazdy za przekroczenie prędkości.

Bilety na wspólny koncert już wkrótce będą dostępne w sprzedaży. Okazuje się, że za wejście na koncert trzeba zapłacić co najmniej sto złotych, zaś bilety pod samą sceną kosztować będą nawet trzysta złotych.Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Kowalczyk pokazała pierwsze zdjęcie z dzieckiem. Zdumiewające, jak spędzają czas

  • Adam Zdrójkowski przeszedł z TVP do Polsatu. Skomentował zaskakującą decyzję

  • Mąż Katarzyny Skrzyneckiej zabrał córkę na salony. 10-letnia Alikia zachwyca urodą

Źródło: se.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Alicja Czepli

Jestem młodą, ambitną osobą. Moje największe zainteresowania to kino, literatura i polityka. Bardzo sobie cenię nowe wyzwania i pozyskiwanie ciekawych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Aleksandra Kwaśniewska namawia do "normalizowania" bezdzietności. Ważny apel

Czytaj więcej >

Plotki

Ania Lewandowska apeluje o zwiększenie aktywności fizycznej u dzieci

Czytaj więcej >

Plotki

Donald Tusk pokazał zdjęcie z przeszłości. Wspomina słowa mamy

Czytaj więcej >

Plotki

Wyjątkowy sezon "Nasz nowy dom". Produkcja pokaże znacznie więcej, niż dotychczas

Czytaj więcej >

Plotki

Niepokojące wieści o Zbigniewie Zamachowskim. Jest przytłoczony mieszkaniem samotnie

Czytaj więcej >

Plotki

Przemek Kossakowski rozprawia się z hejterami. Wystarczyło jedno zdjęcie

Czytaj więcej >