Blanka Lipińska Żródło: Fot. TRICOLORS/East News

Blanka Lipińska popija drinki na Malediwach. Cena za noc w kurorcie? Olbrzymia

24 Styczeń 2021 Kamila KrótkaKamila Krótka

Blanka Lipińska od ponad tygodnia przebywa na Malediwach i jak widać - doskonale się tam bawi. Egzotyczne wakacje będą ją sporo kosztować, zwłaszcza że jak na razie nie planuje powrotu. Wiemy, ile może kosztować ją jedna noc w luksusowym kurorcie.

Blanka Lipińska od ponad tygodnia chwali się zdjęciami z “raju” na Instagramie. Patrząc na jej posty, trudno się dziwić, że za te wakacje zapłaciła fortunę.

Blanka Lipińska na egzotycznych wakacjach

Autorka książek erotycznych przebywa właśnie w ekskluzywnym kurorcie OZEN Life Maadhoo. Znajduje się on na rajskiej wyspie, na którą możliwa jest tylko droga morska. Aby się tam dostać, z lotniska trzeba pokonać odległość 45 minut.

Blanka Lipińska niewątpliwie miała rację, nazywając to miejsce “rajem” w pierwszym ze swoich postów z wakacji. Krystalicznie czysta, lazurowa woda oraz piękne plaże z palmami - tak wygląda urlop celebrytki.

Pogoda na Malediwach zdecydowanie dopisuje, co widać po zdjęciach w bikini, na których celebrytka eksponuje swoją figurę. Ile kosztowała ją taka przyjemność?

Odważna decyzja Anny Dereszowskiej. Odważna decyzja Anny Dereszowskiej. "Jeśli nie zaryzykujemy, nie sprawdzimy, nigdy się nie dowiemy"Czytaj dalej

Koszt noclegu na Malediwach

Wyprawa na Malediwy na pewno nie jest tania. Obiekt, w którym znajduje się Lipińska, został otwarty w 2016 roku. Natomiast w roku 2019 został nagrodzony wyróżnieniem “Best Luxury Resort 2019 - Maldives & Guest Hospitality".

Według serwisu travelbulletinme.com najchętniej odwiedzają go celebryci oraz dobrze usytuowane osoby z takich krajów, jak Wielka Brytania, Niemcy, Japonia czy Chiny. Nie brakuje tam też gości z krajów Arabskich.

W kurorcie można korzystać ze spa i wellness, nurkować wśród raf koralowych, jeździć na nartach wodnych czy delektować się lokalnymi posiłkami w podwodnej restauracji.

To wszystko kosztuje sporo, bo za jedną noc w dwuosobowej willi w kurorcie płaci się od… 1731 do 2045 dolarów (około 6460-7630 złotych).

Jak widać, Blanka Lipińska nie narzeka na brak pieniędzy. Erotyczne powieści i ekranizacja jednej z nich pozwalają jej na życie w luksusie, którego niejeden celebryta w ostatnim czasie może jej pozazdrościć.

blanka lipińska / instagram

blanka lipińska / instagram

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

źródło: plejada.pl

Następny artykuł