Bogusław Linda ma coraz większe problemy ze zdrowiem Żródło: TRICOLORS/East News

Bogusław Linda ma problemy ze zdrowiem. Jego stan znacznie się pogorszył, czeka go operacja

21 Luty 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Bogusław Linda – aktor kojarzony z rolami gangsterów i twardzieli prywatnie podupada na zdrowiu. 68-latek od dłuższego czasu ma zmagać się z problemami kręgosłupa. Z biegiem czasu jego stan jednak się pogarsza. Lekarze nie mają wątpliwości i planują przeprowadzenie operacji.

  • Bogusław Linda jest polskim aktorem, reżyserem i scenarzystą
  • Na ekranie często wciela się w role twardzieli, a nawet gangsterów
  • Najnowszy film z jego udziałem to „Psy 3. W imię zasad” z 2020 roku
  • Prywatnie Bogusław Linda zmaga się z coraz większymi problemami zdrowotnymi
  • Lekarze i bliscy nie mają wątpliwości – konieczna jest operacja
  • Aktor ma jednak szukać alternatywy w medycynie naturalnej

Rok temu – w styczniu 2020 roku – odbyła się uroczysta premiera filmu „Psy 3. W imię zasad”, na której nie zabrakło Bogusława Lindy. Aktor wciela się bowiem w postać Franza Maurera – głównego bohatera wszystkich trzech części filmu Władysława Pasikowskiego. To kolejna z ról, którym Bogusław Linda zawdzięcza wizerunek faceta nie do zdarcia.

Mimo silnego charakteru, który można przypisać aktorowi także prywatnie, nie wszystko przychodzi mu jednak z taką łatwością. W ostatnim czasie Bogusław Linda musi toczyć zaciekłą walkę o swoje zdrowie. Mężczyzna ma bowiem coraz większe problemy z kręgosłupem.

Bogusław Linda korzysta z medycyny naturalnej?

W czerwcu 2020 roku Bogusław Linda skończył 68 lat. W jednym z wywiadów przyznał, że wiek daje mu się coraz bardziej we znaki. Nie ukrywał też, że jego zdrowie nie jest już w takim stanie jak kiedyś.

- Starzeję się, rejestruję charakterystyczne sygnały psychofizyczne. Czas biegnie trzy razy szybciej niż kiedyś – powiedział podczas rozmowy dla tygodnika „Na żywo”.

Olaf Lubaszenko schudł 80 kg. Na najnowszych zdjęciach ciężko go poznaćOlaf Lubaszenko schudł 80 kg. Na najnowszych zdjęciach ciężko go poznaćCzytaj dalej

Zaniepokojeni słowami aktora dziennikarze zaczęli dużo bardziej interesować się jego zdrowiem. Jak udało się im ustalić, Bogusława Lindę najprawdopodobniej czeka operacja. Wątpliwości co do tego nie mają ani lekarze, ani żona aktora Lidia Popiel. Sam pacjent czuje jednak niepewność.

Operacja dla Bogusława Lindy wiązałaby się z kilkumiesięczną rehabilitacją i długotrwałym procesem odzyskiwania całkowitej sprawności. Informację tę przekazał w rozmowie z tygodnikiem znajomy aktora. Zdradził też, że chory szuka alternatywy dla zabiegu w medycynie naturalnej.

- To innowacyjna metoda, ale ma nadzieję, że mu pomoże – twierdził informator.

Innowacyjna metoda, o której miał wspominać znajomy Bogusława Lindy, polega na zabiegach, podczas których masażysta wciera pacjentowi specjalną miksturę. Według zwolenników medycyny naturalnej jest to doskonały i sprawdzony sposób na pozbycie się dolegliwości ze strony kręgosłupa.

Do tych doniesień nie odniósł się jednak Bogusław Linda. W jednej z rozmów dla „Na żywo” przyznał jednak, że bardzo boi się starości, która niesie za sobą wiele poważnych chorób. Mimo to – jak na twardziela przystało – nie ma zamiaru się poddawać i zawsze będzie walczył o swoje zdrowie.

- Obawiam się przede wszystkim chorób, co się nieuchronnie wiąże ze starością. Boję się też bezradności – wyznał.

Linda i FabijańskiBogusław Linda i Sebastian Fabijański na uroczystej premierze filmu Psy 3 (Źródło: East News)

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Pomponik, Viva!, Uroda Życia

Następny artykuł