Bohdan Łazuka - historie miłosne Żródło: East News/PHOTO: TRICOLORS/EAST NEWS 21.05.2012 Wielki test pilkarski TVP N/Z:Lazuka Bohdan

Mało kto zna wszystkie historie miłosne Bohdana Łazuki. Na koncie ma między innymi ślub z byłą żoną

4 Luty 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Bohdan Łazuka ma bogate życie miłosne. Aktor pięć razy stawał na ślubnym kobiercu, w tym dwa razy z tą samą kobietą. Drugi ślub zakochani wzięli w 2010 roku. „Na żonę zawsze mogę liczyć, a ona na mnie” – mówił o Renacie Węglińskiej w rozmowie dla Gali.

  • Bohdan Łazuka pięć razy stawał na ślubnym kobiercu
  • Słynny aktor ożenił się nawet ze swoją byłą żoną
  • Z trzeciego małżeństwa ma syna Adama, z czwartego – córkę Olę

Bohdan Łazuka, znany aktor i gwiazdor polskiej estrady, nigdy nie mógł narzekać na nudę. Szczególnie jeśli chodzi o jego życie uczuciowe. Mężczyzna żenił się aż pięć razy, a wszystkie jego wybranki – jak stwierdził na łamach Faktu – miały dwie te same cechy.

- Pierwszą, że w ogóle zaryzykowały bycie z Łazuką, a drugą – dzięki nim miałem najlepsze teściowe na świecie. One zawsze trzymały moją stronę, zawsze przyznawały mi rację, niezależnie od tego, jak bardzo nabroiłem – opowiadał.

Wszystkie żony Bohdana Łazuki

Choć Bohdan Łazuka był w przeszłości klasycznym zdobywcą kobiecych serc, właściwie żadnego z nich nie umiał zatrzymać przy sobie na dłużej. Jak przypomina Plejada, pierwsze małżeństwo aktora skończyło się zaledwie po trzech miesiącach. Na sali rozwodowej spotkał się wówczas z Barbarą Brzezińską.

Jak twierdził Łazuka, powodem rozpadu jego pierwszego małżeństwa była chorobliwa zazdrość. Co ciekawe – w 2007 roku uważał, że to on był zbyt zaborczy, ale już w 2015 roku obwiniał o to swoją byłą żonę.

Syn Daniela Olbrychskiego usłyszał wyrok. Został skazany za napaść na monteraSyn Daniela Olbrychskiego usłyszał wyrok. Został skazany za napaść na monteraCzytaj dalej

- Pierwsze małżeństwo rozpadło się, ponieważ żona była piekielnie zazdrosna – mówił w rozmowie z magazynem „Na żywo”.

Drugą żoną Bohdana Łazuki była tancerka Daniela Pacholczyk. Para przeżyła ze sobą wspaniały czas, jednak w pewnym momencie coś zaczęło się między nimi psuć. Jak wspominał potem sam aktor, problemem, który doprowadził do rozpadu małżeństwa, był jego egoizm.

- To był okres rozkwitu mojej kariery, gdy liczyły się, mówiąc nieskromnie, w PRL-u tylko dwie osoby: Gomułka i ja – wspominał w rozmowie z tym samym dziennikiem.

Szczęścia Bohdan Łazuka nie znalazł także u boku swojej trzeciej żony. Wybranką jego serca była wówczas tancerka Małgorzata Viresco. Choć małżeństwo doczekało się wspólnego syna Adama, w końcu doszło do rozwodu. Zdaniem Bohdana Łazuki po raz kolejny była to jego wina.

- Mój niespokojny duch rozglądał się za innymi kobietami. No, i finał wiadomy – skomentował po rozstaniu.

Po trzech nieudanych małżeństwach na horyzoncie Bohdana Łazuki pojawiła się w końcu Renata Węglińska. Kobieta przeżyła z aktorem 21 lat, podczas których urodziła mu córkę Olę. Niestety, po czasie coś się wypaliło i w 2001 roku para spotkała się na sali rozwodowej. Dziewięć lat później znów stali na ślubnym kobiercu.

- Myśmy się nigdy nie rozstali. Cały czas żyliśmy w wielkiej przyjaźni. Teraz postanowiliśmy zachować dotychczasowy stan rzeczy, co oznacza, iż osobno mieszkamy, a spotykamy się, kiedy chcemy. Świetnie się rozumiemy. Na żonę zawsze mogę liczyć, a ona na mnie. Kiedyś wymyśliłem powiedzenie, za które obraziła się na mnie połowa Polski: „Wystarczy się rozwieść, żeby było dobre małżeństwo” – mówił aktor na łamach Gali.

Bohdan Łazuka i Renata WęglińskaBohdan Łazuka i Renata Węglińska (Źródło: East News)

Bohdan Łazuka 2018Bohdan Łazuka w 2018 roku (Źródło: East News)

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Plejada

Następny artykuł