Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > Caroline Derpieński była na kolacji z Shakirą. Po spotkaniu nie wystawiła jej dobrej opinii
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 17.07.2023 07:14

Caroline Derpieński była na kolacji z Shakirą. Po spotkaniu nie wystawiła jej dobrej opinii

Caroline Derpieński o spotkaniu z Shakirą, fot. EastNews/YouTube
Caroline Derpieński o spotkaniu z Shakirą, fot. EastNews/YouTube

Caroline Derpieński spotkała się z Shakirą na jednej gali. Razem siedziały przy stoliku. Tak celebrytka-milionerka zapamiętała kolację z gwiazdą. Nie wystawiła jej najlepszej oceny.

Caroline Derpieński jest znowu na fali

Caroline Derpieński można lubić lub nie, ale nie można jej odmówić umiejętności zwrócenia na siebie uwagi. Wystarczyły jej trzy miesiące, by stała się jedną z najgorętszych postaci polskiego show-biznesu. A to za sprawą szpanowania luksusowym stylem życia, który dla większości Polaków jest nie do powtórzenia.

Dodatkowo zainteresowanie wokół Caroline podgrzała afera z Kasią Nosowską, która bezceremonialnie zakpiła z celebrytki. Piosenkarka nagrała reklamę napojów dla wegetarian i wegan, w której parodiuje Derpieński. Ta odpowiedziała pozwem, w którym żąda 50 milionów złotych odszkodowania na wskazany przez siebie cel charytatywny.

Polska modelka zaręczona z ponad 35 lat starszym milionerem. Kim jest Caroline Derpienski?

Caroline Derpieński o aferze z Kasią Nosowską

Kilka dni temu Caroline odwiedziła studio Goniec.pl, gdzie udzieliła wywiadu na temat ostatniej dramy. Przyznała, że kwota o jaką walczy w sądzie, nie jest za wysoka:

To jest tylko 10 tysięcy dolarów. To dla nas takie minimum, bo w USA to jest normalne. 

Jakie fundacje Derpieński chce wesprzeć?

Na pewno nie jedna fundacja. Chciałabym podzielić tę kwotę na ludzi potrzebujących, czyli bezdomnych, osoby chore, dzieci. Zobaczymy. Całą kwotę przekazuję na cele społeczne. Ja wręcz od siebie dokładam, bo wykładam 200 tys. złotych.

Caroline Derpieński, fot. KAPIF
Caroline Derpieński, fot. KAPIF

Caroline Derpieński o kolacji z Shakirą. Jaka jest prywatnie?

W tej samej rozmowie opowiedziała też o spotkaniu z Shakirą. Pochwaliła się, że podczas jednej z gal siedziały przy jednym stoliku. Kolumbijska piosenkarka nie zrobiła jednak najlepszego wrażenia na Caroline – zarówno wizualnie, jak i towarzysko:

Śpiewała na scenie, kiedy jadłam kotleta. Nie rozmawiałyśmy ze sobą, ponieważ była bardzo skupiona na odbiorze nagrody. W ogóle nie chciała z nikim rozmawiać, tylko wskoczyła na scenę i podziękowała za nagrodę. Przez chwilę siedziała przy stoliku i w ogóle nic nie jadła. Widać, że bardzo przeżywa ten swój rozpad związku, ale na żywo wygląda starzej. Widać te zmarszczki.

Wygląda na to, że ostatnie zawirowania w życiu prywatnym dały Shakirze w kość. Przypomnijmy, że gwiazda od roku nie jest już partnerką Gerarda Pique, który zostawił ją dla młodszej influencerki.

Cała rozmowa z Caroline poniżej.

Shakira, fot. EastNews
Shakira, fot. EastNews
Caroline Derpieński, fot. KAPIF
Caroline Derpieński, fot. KAPIF
Caroline Derpieński, fot. KAPIF