Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Celine Dion pokazała się z najstarszym synem.
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 18.06.2024 13:38

Celine Dion pokazała się z najstarszym synem.

Celine Dion
fot. East News

Celine Dion nie przestaje zaskakiwać. Po wiadomościach o chorobie powstał dokument o życiu piosenkarki. Na premierze oczywiście nie mogło jej zabraknąć, jednak wszyscy skupili się na towarzyszu gwiazdy. Wzięto go nawet za partnera, a prawda jest zupełnie inna.

Celine Dion na premierze dokumentu o swoim życiu

O karierze muzycznej Celine Dion można powiedzieć wiele. Od zwyciężczyni konkursu Eurowizji po prestiżowe wyróżnienia takie jak m.in.: statuetki Grammy czy Oscara. W ostatnich latach jednak na pierwszym miejscu wyłoniła się jej choroba. Piosenkarka zmaga się z zespołem sztywności uogólnionej, która uniemożliwiła jej dalsze koncertowanie.

Obecnie gwiazda walczy o powrót do formy i sporadycznie pojawia się publicznie. Ostatnio taką okazją była premiera filmu dokumentalnego o jej życiu i karierze "Jestem Celine Dion". Widzowie Amazon Prime będą mogli zobaczyć produkcję już 25 czerwca.

Zanim jednak trafi na ekrany, piosenkarka zachwyciła swoją obecnością na uroczystej premierze. W eleganckiej białej sukni prezentowała się nieskazitelnie. Wszyscy jednak zwrócili uwagę na to, że nie przyszła sama. U jej boku z uśmiechem prezentował się prawdziwy przystojniak. Kim jest?

"Żegnaj". Smutny wpis na profilu ciężko chorej Celine Dion Celine Dion pokazała się publicznie bez biustonosza! Zdjęcia trafiły na okładkę magazynu. To dopiero wielki powrót

Celine Dion u boku przystojniaka. Od razu pomyśleli, że to jej partner

Pojawienie się piosenkarki w towarzystwie mężczyzny wzbudziło sporo emocji. Elegancki dżentelmen nie stronił od czułości wobec gwiazdy wieczoru. Wspólnie radośnie pozowali do zdjęć i spędzili razem każdą chwilę. Mniej doinformowani mogli przypuszczać, że Celine Dion znalazła sobie młodszego partnera.

W rzeczywistości podczas premiery dokumentu o jej życiu towarzyszył jej najstarszy syn, René Charles. 23-latek w garniturze i z zarostem prezentował się o wiele poważniej, przez co niektórzy mogli pomylić, go z zalotnikiem piosenkarki.

Celine Dion doczekała się syna w 2001 roku za sprawą metody in vitro. Później na świat tym samym sposobem przyszło jego dwóch braci, bliźniacy: Eddy i Nelson. Z biegiem lat najstarszy potomek gwiazdy spróbował własnych sił w muzyce. Pod pseudonimem Big Tip tworzy własne utwory z gatunku rapu.

W tak podniosłym dniu rodzinie nie mógł towarzyszyć mąż piosenkarki. Ich rozstanie wyciska łzy z oczu.

Celine Dion pożegnała ukochanego męża

Piosenkarka była prawdziwym diamentem menedżera, René Angélilu. To on ją odkrył i pokierował karierą tak, że usłyszał o niej cały świat. Choć był o 26 lat starszy, połączyło ich prawdziwe uczucie. W 1994 roku doszło do hucznego ślubu w Notre-Dame.

Niestety ich los pokrzyżowała poważna choroba mężczyzny. Ukochany Celine Dion zmarł w 2016 roku po trzech latach ciężkiej walki z nowotworem. Dla gwiazdy był to ogromny cios. Przez pewien czas wycofała się nawet z życia publicznego.

Rene, to już pięć lat. Nie ma dnia, żebym o Tobie nie myślała. Teraz potrzebujemy Ciebie jak nigdy, żebyś nas prowadził, ochraniał i opiekował się nami. Modlimy się, żebyś swoją miłością rozświetlił świat, wszystkim tym, którzy stoją w obliczu niesamowicie tych trudnych czasów. Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach i naszym życiu. Kochamy Cię - pisała w czasie jednej z rocznic śmierci.

Obecnie Celine Dion może liczyć na ogromne wsparcie synów. Najstarszy z nich nie odstępował jej boku podczas uroczystej premiery dokumentu. Zwiastun zdradza natomiast, że w produkcji zobaczymy światowej sławy gwiazdę również jako matkę nastoletnich bliźniaków.

Celine Dion, fot. East News
Celine Dion z synem na premierze "Jestem Celine Dion", fot. East News
Celine Dion, fot. East News
Celine Dion z synem na premierze "Jestem Celine Dion", fot. East News