Andelek z programu "Chłopaki do wzięcia" Żródło: Fot. facebook.com/chlopakidowziecia

Andrzej Kuta z "Chłopaków do wzięcia" miał groźny wypadek. Był o krok od śmierci, teraz zdradził szczegóły

5 Luty 2021 Kamila KrótkaKamila Krótka

Andrzej Kuta, czyli Andelek z “Chłopaków do wzięcia”, jest jednym z najpopularniejszych bohaterów programu. Jak się okazało, jakiś czas temu uczestnik miał groźny wypadek, który zakończył się pobytem w szpitalu. Teraz podzielił się szczegółami dramatycznego zdarzenia.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Co przydarzyło się Andelkowi
  • O co posądza go przyjaciel
  • Jak zmieniło go to zdarzenie

Andrzej Kuta jest uczestnikiem programu “Chłopaki do wzięcia”, jednak to pod ksywką Andelek widzowie znają go najbardziej. Kilka miesięcy temu doszło do dramatycznego zdarzenia, o którym teraz zdecydował się opowiedzieć na wizji.

Bohater programu “Chłopaki do wzięcia” miał wypadek

Mężczyzna nie tylko przeżył groźny wypadek, ale doczekał się ciekawego pseudonimu. Rodzina od tego czasu nazywa go kaskaderem.

Wszystko przez zdarzenie, które miało miejsce dosłownie kilka miesięcy temu. Andelek jechał rowerem, gdy zatrzymał się przed skrzyżowaniem po to, aby przepuścić samochód. Nie zauważył jednak kolejnego pojazdu. Ten uderzył w Kutę z tak dużą siłą, że bohater “Chłopaków do wzięcia” trafił do szpitala.

- Rąbnął mnie i półtora metra w górę wyleciałem. Tak mi ciemno w oczach było i więcej nic nie pamiętam (...) Głowę miałem rozwaloną z tyłu, później w szpitalu mi pozszywali. Miałem obojczyk potłuczony i dwa żebra. Dobrze, że wylądowałem między słupem a znakiem. Jakbym o ten słup walnął, to bym nie żył - powiedział Andrzej Kuta przed kamerami programu “Chłopaki do wzięcia”.

Media obiegła przykra informacja, nie żyje gwiazda lat 70. Media obiegła przykra informacja, nie żyje gwiazda lat 70. "Jego muzyka przeniosła nas na zupełnie inny poziom"Czytaj dalej

Okoliczności zdarzenia

Andelek dostał wezwanie na policję w celu wyjaśnienia okoliczności zdarzenia. Jednak jak sam wspomina - niewiele pamięta z tamtego momentu.

W programie “Chłopaki do wzięcia” na temat dramatycznego zdarzenia wypowiedział się też Marek, przyjaciel Andrzeja:

- On nierozważnie jeździ tym rowerem, nie zwraca uwagi na znaki, nie zna przepisów (...) To jest cud, że on wyszedł z takimi lekkimi obrażeniami. A z tego, co słyszałem, to było pełno krwi. Był strasznie zalany krwią. Wyglądało to tak, jak jakiś tragiczny wypadek - opowiadał Marek.

Marek posądził Andelka, że ten jeździ na rowerze w stanie nietrzeźwości. Kuta temu zarzutowi wyraźnie się sprzeciwił. Jak zapewnił - nie był pijany, a tylko “trochę podcięty”.

Czy ta sytuacja zmieni postępowanie Andelka? Uczestnik “Chłopaków do wzięcia” zapewnił w programie, że przestał już pić.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

źródło: radiozet.pl

Następny artykuł