Swiatgwiazd.pl
Chłopaki do wzięcia bez Bandziorka

instagram.com chlopak_do_wziecia

Bandziorek z "Chłopaków do wzięcia" przerwał milczenie. Trafił do więzienia

28 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Sara Osiecka

Udostępnij:

"Chłopaki do wzięcia" pojawili się w ramówce Polsat Play w 2021 roku, niemal od razu stając się hitem. Jedną z ulubionych postaci był Bandziorek, który dwa lata temu niespodziewanie zniknął z show. Jak się okazuje, przez ten czas

„Chłopaki do wzięcia" okazały się prawdziwym hitem Polsatu. Wiele osób od ręki polubiło charakterystycznych bohaterów, jak Szczena czy Jaruś i jego mama. Innym z uczestników był obecny przez większość show Krzysztof Dzierżanowski, znany lepiej pod pseudonimem Bandziorek. Gdy nie spodziewanie zniknął z show wielu fanów było zaniepokojonych. Teraz mężczyzna zdecydował się ujawnić, co się z nim działo przez ostatnie 2 lata. 

„Chłopaki do wzięcia" bez Bandziorka. Uczestnik był w więzieniu

Bandziorek zyskał sympatię widzów swoim prostolinijnym charakterem. Chyba każdy fan show pamięta, jak marzył o pięknej kobiecie o bujnych kształtach, pozbawionej nałogów, która pokocha go takim, jakim jest.

W trakcie programu postanowił się zmienić, aby zwiększyć swoje szanse na zdobycie czyjegoś serca. Postanowił między innymi kupić szczoteczkę i pastę do zębów, stwierdził bowiem, że kobiety cenią nieskazitelne uzębienie.

Gdy Krzysztof Dzierżanowski nagle zniknął z ekranów wielu fanów poważnie się zaniepokoiło. Przez ostatnie dwa lata Bandziorek jakby zapadł się pod ziemię i nie było o nim żadnych wieści. W końcu sam zainteresowany opowiedział, że ten czas spędził za kratami.

- Siedziałem dwa lata równe, ale już tam nie chcę wracać. Wody ciepłej nie ma, każą sprzątać za darmo, jedzenie też niedobre. Wszystko nieświeże było, każda wędlina kleiła się do ręki. Nie chcę sobie tego przypominać, jak sobie przypominam, to na wymioty mi się zbiera - oświadczył.

Mimo wielu niedogodności związanych z życiem w areszcie to nie jedzenie wątpliwej jakości najbardziej dały mu się we znaki. Najgorsza dla Bandziorka była samotność i całkowita izolacja.

- Brakowało mi wolności, kolegów, znajomych, dziewczyn. Tam nie było tego. Nie można było wyjść. Tam nie ma kobiet, same chłopy - powiedział.

Teraz Bandziorek jest już na wolności, ale nie wiadomo, czy wystąpi jeszcze w „Chłopakach do wzięcia". Dziennikarze Super Expressu dowiedzieli się, że na razie uczestnik show mieszka na Mazurach, gdzie zajmuje się wypasem krów.

Fanów telewizyjnego show na pewno interesuje, czy mimo wszystkich problemów udało mu się znaleźć upragnioną miłość. Jak donoszą media, gospodarze, u których pracuje, poznali go z Danutą. Podobno para zakochała się w sobie od pierwszego wejrzenia.

Wybranka Krzysztofa nie miała łatwego życia. Jako mała dziewczynka straciła matkę, a wychowywał ją ojciec-alkoholik. Jej były mąż także okazał się uzależniony od alkoholu. Jak na razie nie zakazała picia Bandziorkowi, jednak stawia mu twarde zasady.

- Ja mu nie zabronię, pracuje ciężko, to jednego piwka czemu ma nie wypić. Toż to wszystko jest dla ludzi, ale nie żeby chlał, bo ja miałam męża alkoholika i wiem, co to znaczy. Napatrzyłam się w swoim życiu i namęczyłam. Jeżeli będzie mu zależeć, to będzie ze mną, jeśli nie, to straci mnie - wyznała.

Fani na pewną trzymają kciuki, aby parze dobrze się układało. Być może oboje w końcu znaleźli szczęście, a Danuta dopilnuje, by Bandziorek wyszedł na prostą i więcej nie trafi do więzienia.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

  • Nie żyje 21-letnia wschodząca gwiazda muzyki. Odebrał sobie życie

  • Ciężko uwierzyć, jak dziś wygląda Elżbieta Starostecka

  • Nie żyje ikona kina, laureatka Oscara. Wszyscy znali filmy z jej udziałem

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >