Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Nie żyje gwiazda polskiego pochodzenia. Ciało po tygodniu znalazła sąsiadka. Mówi, co zastała na miejscu
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 08.01.2024 19:20

Nie żyje gwiazda polskiego pochodzenia. Ciało po tygodniu znalazła sąsiadka. Mówi, co zastała na miejscu

Nie żyje gwiazda polskiego pochodzenia
Nie żyje gwiazda polskiego pochodzenia, fot. EastNews

Tragiczne doniesienia z Hollywood. Nie żyje gwiazda polskiego pochodzenia. Jej ciało po ponad tygodniu znalazła sąsiadka. Jaką przyczynę śmierci ustalono?

Kto zmarł w 2024 roku?

2024 roku dopiero co się zaczął, a już pożegnaliśmy wiele znanych i cenionych osób. 7 stycznia zmarł Mateusz Rutkowski – polski skoczek narciarski, mistrz świata juniorów. Wcześniej odszedł Mariusz Borek – wokalista disco-polo. Wspominając zmarłych nie możemy pominąć najbogatszego Polaka w Londynie, czyli Jana Żylińskiego, oraz Arkadiusza Malinowskiego z Czerwonych Gitar.

8 stycznia media obiegła kolejna tragiczna wiadomość. W chwili wręczania Złotych Globów Hollywood pogrążyło się w żałobie. Wszystko za sprawą śmierci znanej aktorki o polskich korzeniach. Co ważne – jej zgon datowany jest na koniec 2023 roku.

Nie żyje gwiazda kultowego serialu: "Zmarł po heroicznej walce o życie". Cała Polska zasiadała przed telewizorami Mariusz Borek nie żyje. Rodzina gwiazdy disco polo opublikowała nekrolog. Proszą o wsparcie

Cindy Morgan nie żyje

W wieku 69 lat zmarła Cindy Morgan. O jej odejściu poinformowały w ostatnich dniach amerykańskie media. 

Ciało Morgan funkcjonariusze znaleźli w jej domu w Lake Worth Beach 30 grudnia po tym, jak współlokatorka aktorki zadzwoniła pod numer alarmowy. Zaniepokoiło ją, że kobieta po powrocie z wakacji nie daje znaków życia. Nie wychodzi na zewnątrz, a w jej posiadłości nie świeci się światło.

Przyczyna i data śmierci Cindy Morgan

Sąsiadka powiedziała policji, że po powrocie z wakacji pukała do drzwi gwiazdy kina bez odpowiedzi. Przy wejściu "wydobywał się intensywny zapach dochodzący z pokoju". 

Z raportu udostępnionego przez biuro szeryfa Palm Beach na Florydzie dowiadujemy się, że zgon gwiazdy nastąpił "z przyczyn naturalnych". Nie wiadomo jednak, kiedy dokładnie zmarła Cindy Morgan. Trwają ustalenia dotyczące daty śmierci.

Kim była Cindy Morgan?

Cindy Morgan urodziła się w 1954 roku w Chicago jako Cynthia Ann Cichorski. Jej rodzicami byli migranci z Polski i Niemiec. Karierę aktorską zaczęła pod koniec lat 70. Wcześniej pracowała jako pogodynka. 

Do najgłośniejszych ról Cindy Morgan należy zaliczyć te w komedii “Golfiarze” czy filmach “Ton”, “Galaxis” i “Śmiertelny weekend”. Ostatni raz na dużym ekranie pojawiła się w 2022 roku w “Face of the Trinity”.

Cindy Morgan nie żyje
Cindy Morgan nie żyje
Cindy Morgan nie żyje
Cindy Morgan nie żyje