Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Cleo z nową fuchą! Jest pierwszą gwiazdą w Polsce, która zdecydowała się na taki zawód
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 19.03.2024 11:04

Cleo z nową fuchą! Jest pierwszą gwiazdą w Polsce, która zdecydowała się na taki zawód

Cleo konsultantką Avonu, fot. mat. pras./KAPIF
Cleo konsultantką Avonu, fot. mat. pras./KAPIF

Po ogłoszeniu Cleo nową ambasadorką marki Avon, przyszedł czas na kolejny elektryzujący news! Wokalistka dołącza do grona Konsultantek, aby realizować zamówienia dla siebie i swoich bliskich. Ta nowa rola pozwoli jej, jako fance trendów beauty, osobiście testować nowości i polecać fanom kosmetyczne perełki od Avon. To pierwszy raz, gdy ambasadorka marki staje się jednocześnie Konsultantką.

Cleo konsultantką Avonu. Powrót do przeszłości

Zaskakujące? Nie do końca! Rola konsultantki Avon nie jest Cleo całkowicie obca – piosenkarka już w liceum zamawiała kosmetyki dla swoich koleżanek. Teraz, po latach używania produktów Avon, jako Konsultantka może ponownie zamawiać je dla siebie i swoich bliskich, a fanom oferować specjalne kody rabatowe i polecać urodowe must-have’y. 

Na przykład w tym sezonie jej serce skradła najnowsza szminka Hydramatic Shine, którą nosi non stop – na scenie i poza nią! Ulubione kosmetyki Cleo będzie można zobaczyć na jej kanałach w social mediach, a także na specjalnej stronie stronie z polecajkami www.avon.pl./cleo.

Cleo otrzymała od Donatana kosztowny prezent urodzinowy. Niektórzy pracują na to całe życie Tylko u nas! Donatan komentuje wręczenie Cleo mieszkania, „To jak dać komuś kwiaty”

Niezwykła społeczność kobiet

Testowanie make-upowych bestsellerów – w tym uwielbianej przez Cleo kolorówki - to
niejedyny plus jej nowej roli. Artystka najbardziej docenia dołączenie do wyjątkowej
społeczności Konsultantek Avon. Podziwia ich zapał, energię, smykałkę do biznesu i chęć
rozwoju osobistego.

Jestem pod ogromnym wrażeniem pracy Konsultantek – tego jak prowadzą swoje biznesy, idą do przodu i spełniają marzenia. Ta społeczność fanek beauty jest naprawdę wyjątkowa – doskonale znają swoje klientki, angażują się w relacje z nimi i oferują profesjonalne porady. To właśnie wyróżnia Avon spośród innych firm kosmetycznych. Naprawdę do takiej społeczności aż chce się dołączyć! – komentuje Cleo.

A Ty, chcesz coś z Avonu?

Także Ty - tak jak Cleo! – możesz zostać Konsultantką. Właśnie wystartowała kampania marki „Chcesz coś z Avonu?”, w ramach której Cleo razem z innymi Konsultantkami Avon zachęcają do dołączenia do Klubu Avon. Naprawdę warto! Czeka na Ciebie moc atrakcyjnych rabatów, wcześniejszy dostęp do nowości, możliwość testowania produktów, a nawet profesjonalne kursy. 

A może to Ty spotkasz Cleo na żywo? Ambasadorka marki będzie uczestniczyć w niektórych spotkaniach zamkniętych dla Konsultantek. Nie wiesz, czy masz talent do sprzedaży? O nic się nie martw! Bycie Konsultantką Avon to po prostu piękno i satysfakcja na Twoich zasadach, bez żadnych dodatkowych zobowiązań! Kampania „Chcesz coś z Avonu” potrwa cały rok, a już dziś w digitalu możecie obejrzeć klip z Cleo. 

To co, widzimy się w Klubie Avon? Zapraszamy na www.join.avon.pl/chcesz-cos-z-avonu.

Poniżej zdjęcia ze spotkania prasowego z Cleo w roli ambasadorki i konsultantki Avonu.

Cleo konsultantką Avonu, fot. mat. pras.
Cleo konsultantką Avonu, fot. mat. pras.
Cleo konsultantką Avonu, fot. KAPIF
Cleo konsultantką Avonu, fot. KAPIF
Cleo konsultantką Avonu, fot. KAPIF
Cleo konsultantką Avonu, fot. KAPIF
Cleo konsultantką Avonu, fot. KAPIF
Cleo konsultantką Avonu, fot. KAPIF

Źródło: Materiał prasowy

Tagi: Cleo