Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Cleo zalała się łzami po finałowym występie w "The Voice Kids". "Chciałam być twarda"
Martyna Pałka
Martyna Pałka 29.04.2023 18:23

Cleo zalała się łzami po finałowym występie w "The Voice Kids". "Chciałam być twarda"

Cleo
fot / Jan Bogacz / Natasza Młudzik / TVP

Finałowy odcinek programu "The Voice Kids" przyniósł ogrom emocji nie tylko telewidzom, ale również samym jurorom. Swojego wzruszenia nie była w stanie zahamować nawet Cleo, która popłakała się podczas występu jednego z uczestników.

Jeden z finalistów zaskoczył trenerów swoim wykonem najsmutniejszej piosenki świata. Pomimo wielkich starań wokalistka nie była w stanie pohamować łez.

Wielkie emocje w finałowym odcinku "The Voice Kids"

Już dzisiaj wieczorem widzowie Telewizji Polskiej będą świadkami finałowego odcinka kultowego show “The Voice Kids”. To właśnie w sobotę o godzinie 20:00 poznamy posiadacza lub posiadaczkę najlepszego dziecięcego głosu w naszym kraju.

Nie da się ukryć, że trwająca edycja muzycznego programu dostarczyła fanom wiele wzruszeń i emocji. Wrażeń nie zabraknie również dzisiaj, gdy na scenie zmierzą się ze sobą najpiękniejsze głosy w Polsce. Jeden z uczestników zaskoczy trenerów swoim poruszającym występem, który wzruszy do łez nawet samą Cleo.

Jan A.P. Kaczmarek trafił do szpitala, jego stan jest ciężki. "Z tej choroby się nie wychodzi"

"The Voice Kids": Cleo popłacze się podczas występu jednego z uczestników

W pierwszej części finałowego odcinka szóstej edycji show na scenie zmierzy się ze sobą troje finalistów z drużyny każdego z trenerów. Wychowankiem Cleo jest 13-letni Miłosz Zarzeka, który oczaruje wszystkich swoim wzruszającym wykonaniem utworu Erica Claptona “Tears in Heaven”. 

Piosenka ta uznawana jest za jeden z najsmutniejszych utworów świata, a to z powodu historii, jaka się za nim kryje. Autor napisał swoje dzieło krótko po śmierci swojego 4-letniego synka. Nic więc dziwnego, że piosenka potrafi wzruszać do łez.

Swojego poruszenia nie była w stanie ukryć również Cleo, która zaraz po pięknym wystąpieniu Miłosza zalała się łzami. 

-Chciałam być twarda… - powiedziała zaraz po występie nastolatka jego wzruszona trenerka.

Już dziś poznamy zwycięzcę szóstej edycji "The Voice Kids"

To już dzisiaj widzowie będą mogli zadecydować, kto według nich zasługuje na tytuł najlepszego dziecięcego głosu w Polsce. Każdy fan produkcji Telewizji Polskiej może zagłosować na swojego kandydata poprzez wysłanie wiadomości sms.

W dzisiejszym odcinku “The Voice Kids” zmierzą się ze sobą: Kinga Kipigroch, Marcel Tułacz i Ania Laskowska z drużyny Tomsona i Barona, Pola Płowiak, Miłosz Zarzeka i Marysia Stachera z zespołu Cleo oraz Leon Olek, Martyna Gąsak i Miłosz Skierski z drużyny Dawida Kwiatkowskiego.

Zobacz zdjęcia:

The Voice Kids.JPG
fot / Jan Bogacz / Natasza Młudzik / TVP
Cleo_3.png
fot / Jan Bogacz / Natasza Młudzik / TVP
Cleo_2.png
fot / Jan Bogacz / Natasza Młudzik / TVP
Cleo_4.png
fot / Jan Bogacz / Natasza Młudzik / TVP
Tagi: Cleo