Co robi Magda Mołek? Żródło: instagram.com magda_molek

Co robi Magda Mołek?

20 Styczeń 2021 Sara OsieckaSara Osiecka

Magda Mołek jest znana przede wszystkim ze stacji TVN i TVN Style, gdzie prowadziła kilka programów, w tym „Dzień dobry TVN” i „W roli głównej”. Decyzja o odejściu musiała być dużym zaskoczeniem dla fanów, którzy nie wyobrażali sobie stacji bez słynnej prezenterki. Czym zajmuje się teraz?

Magda Mołek o swojej decyzji poinformowała w krótkim wpisie.

- Po 15 latach pracy w @dziendobrytvn , w porozumieniu ze stacją TVN, postanowiłam zrobić sobie przerwę – napisała.

Nie zdradziła powodów od razu. Zdradził je współprowadzący „Dzień Dobry TVN”, z którym od lat pojawiała się na antenie. On sam również odszedł z programu.

- Magda wyszła z taką inicjatywą, gdyż była wykończona, a jako że byliśmy parą prowadzących, to wszystko, co wydarzyło się potem, było konsekwencją ciągu przyczynowo-skutkowego. Ci, którzy znają nas bliżej, nie byli specjalnie zdziwieni tym, że wspólnie żegnamy się z programem – wyznał w rozmowie z dziennikarzami portalu plejada.pl

Sama podobnie skomentowała swoje odejście w wywiadzie dla Vivy.

- Dzień Dobry TVN traktuję jak moje dziecko. Jednak w pewnym momencie, mając już dwóch synów, poczułam, że wszystko trochę zaczyna mi się wymykać spod kontroli. Zrozumiałam, że nie jestem w stanie pracować w weekendy, a właściwie – że tego po prostu nie chcę – powiedziała.

Gdy odeszła z telewizji założyła kanał moim stylu, gdzie rozmawia ze znanymi gośćmi gwiazdami telewizji, youtuberami, ekspertami i wieloma innymi postaciami. Jak sama stwierdziła, dobrze się czuje w nowej roli.

- Dla mnie YouTube jest emanacją wolności. Ja tam wchodzę i po prostu wiem, że tam możesz wszytko, ale to będzie w moim stylu, czyli nie będę tam fikać koziołków, nie zamierzam nagle udawać, że jestem kimś innym. Robię tylko swoje rzeczy w sposób, który pewnie sama sobie, będąc w telewizji, zabraniałam robić w taki sposób, jakaś autocenzura, autokontrola – powiedziała w rozmowie z Karolem Paciorkiem.

Prezenterka zajęła się także prowadzeniem podcastu „Rozważna i erotyczna”, w którym rozmawia z trenerką kreatywnego seksu, Joanną Keszką o kobiecej seksualności. Nie stronią od żadnych tematów od masturbacji i wibratory po tematy trudne, jak gwałt. Jak przyznała Magda Mołek, musiała sama siebie przekonywać do poruszenia niektórych tematów czy wypowiadania niektórych słów, jednak w końcu udało jej się przemóc.

Następny artykuł