Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Córeczka Wersow też będzie influencerką? Gwiazda opowiedziała o przyszłości malutkiej Mai
Karolina Kurek
Karolina Kurek 02.04.2024 20:21

Córeczka Wersow też będzie influencerką? Gwiazda opowiedziała o przyszłości malutkiej Mai

Wersow
Wersow z córeczką, fot. Instagram, KAPiF

Wersow i Friz w zeszłym roku po raz pierwszy zostali rodzicami. Maja jest ich oczkiem w głowie. Teraz Weronika wyznała, jaką przyszłość zaplanowała dla córeczki. Czy dziewczynka będzie influencerką tak jak jej sławni rodzice?

Wersow w sieci

Wersow, a dokładnie Weronika Sowa jest jedną z najpopularniejszych polskich influencerek i youtuberek. Kilka lat temu dołączyła do projektu “Ekipa”, który w późniejszych latach stał się fenomenem wśród młodzieży. Grupa wydała na rynek wiele przebojów muzycznych, gadżetów i produktów. 

“Ekipę” rozwiązano dwa lata temu. Wtedy też Wersow zdecydowała się na rozwój swojej kariery muzycznej. Jesienią zeszłego roku wydała debiutancki album “Wersow Store”. 

Jeszcze w tym samym roku zdobył on status złotej płyty. Na krążku znalazło się piętnaście utworów, niektóre z tytułów to “Taka sama”, “Nie wypada” czy “O północy”.

Tylko u nas: Wersow odrzuciła propozycję udziału w "Tańcu z Gwiazdami". Miała ważny powód Co ona zrobiła z twarzą? Śliczna Wersow poszła o krok za daleko?

Związek Wersow i Friza

W tym samym roku, kiedy powstała “Ekipa”, lider grupy, “Friz”, czyli Karol Wiśniewski i Wersow zostali parą. Trzy lata później zaręczyli się, a w zeszłym roku na świat przyszła ich córka Maja. Wielu dopytuje, co ze ślubem pary. Weronika tłumaczyła w jednym z wywiadów, że na ten moment szukają idealnego dla nich miejsca. 

Na razie jesteśmy na etapie szukania idealnej miejscówki i nie jest to takie łatwe, jak mogłoby się wydawać, bo jednak nasz ślub będzie dość specyficzny, ale nie chciałabym więcej zdradzać, bo jednak to jest taka nasza rzecz prywatna i myślę, że ten ślub nasz będzie w takim naszym zaciszu i będzie taki prywatny - wyznała pod koniec 2022 roku w rozmowie z portalem “Plejada”. 

Wersow i Friz, fot. KAPiF
Wersow i Friz, fot. KAPiF

Wersow wyjawiła, jakie ma plany, co do przyszłości Mai

Wersow niedawno odbyła rozmowę z Jankiem i Antkiem, młodymi dziennikarzami “Portalu Parentingowego”, gdzie zadali jej pytanie m.in. o to, czy chciałaby, aby jej córka, Maja również została w przyszłości influencerką?

Nie wiem szczerze mówiąc, czy chciałabym, żeby była influencerką. Nie chciałabym nigdy namawiać jej do tego, żeby była influencerką i chciałabym, aby to ona sobie wybrała jej drogę i uważam, że bardzo ważne w wychowaniu jest to, żeby pokazać dziecku jak najwięcej właśnie różnych dróg. Czyli np. żeby ona chodziła na pływalnie, na tańce, na gry na instrumencie, na śpiewanie, na cokolwiek będzie chciała chodzić pod kątem rozwoju swojego, żeby mogła w przyszłości zdecydować kim chce być i co ją najbardziej interesuje - odparła gwiazda.

W dalszej rozmowie z “Małymi dorosłymi” Weronika podkreśliła, że bardzo ważnym aspektem w relacji rodziców i dziecka jest to, aby dać przestrzeń pociechom, by mogli sami odkryć, co ich interesuje, co lubią robić i czym chcą zajmować się w przyszłości. Wersow nazwała opiekunów prawdziwymi bohaterami, gdyż poświęcają dzieciom czas i energię, co jest jednym ze sposobów wyrażania miłości. 

Całej rozmowy z Wersow i młodymi dziennikarzami możecie wysłuchać poniżej.

Zgadzacie się z Wersow?

Wersow z córeczką, fot. Instagram
Wersow z córeczką, fot. Instagram
Wersow i Friz z córeczką, fot. Instagram
Wersow i Friz z córeczką, fot. Instagram
Wersow i Friz z córeczką, fot. Instagram
Wersow i Friz z córeczką, fot. Instagram
Wersow z córeczką, fot. Instagram
Wersow z córeczką, fot. Instagram
Tagi: Wersow