Dakota Johnson o ciąży Żródło: Rex Features/East News

Czy Dakota Johnson jest w ciąży?

20 Styczeń 2021 Sara OsieckaSara Osiecka

Dakota Johnson to amerykańska aktorka i modelka pochodząca z aktorskiej rodziny, której sławę przyniosła główna rola w adaptacji bestsellerowej powieści erotycznej E.L. James - Pięćdziesiąt twarzy Greya. Gwiazda od od 2017 roku spotyka się z Chrisem Martinem, wokalistą Coldplay i byłym mężem Gwyneth Paltrow. Od tego czasu w mediach regularnie pojawiają się doniesienia o ciąży aktorki. Czy gwiazda rzeczywiście jest w ciąży?

Dakota Johanson wzbudza zainteresowanie mediów odkąd na ekrany kin wszedł słynny erotyk na podstawie bestsellerowej powieści brytyjskiej pisarki E.L. James. Portale plotkarskie rozpisują się nie tylko o odważnych rolach gwiazdy, ale przede wszystkim o jej życiu prywatnym. Szczególne zainteresowanie wzbudza jej związek z Chrisem Martinem, który wcześniej przez 13 lat był mężem innej hollywoodzkiej gwiazdy - Gwyneth Paltrow.

Czy Dakota Johnson rzeczywiście jest w ciąży? Portale wciąż zadają to samo pytanie

Dakota Johnson zaczęła się spotykać z Chrisem Martinem w 2017 roku, czyli rok po jego rozwodzie z Paltrow. Pierwsze plotki o ciąży zaczęły pojawiać się już kilka miesięcy po pierwszym przyłapaniu pary na wspólnym wyjściu.

Plotki te jeszcze bardziej przybrały na sile, gdy w portal TMZ oficjalnie ogłosił, że para spodziewa się pierwszego dziecka. Według informacji, które udało się zdobyć portalowi, impreza urodzinowa aktorki, na której pojawili się jej rodzice - Melanie Griffith i Don Johnson miała być tylko pretekstem do ogłoszenia rodzinie wspaniałych wieści. Sala, w której miało odbywać się przyjęcie, rzekomo udekorowana była niebieskimi balonami. Według portalu TMZ miało to ostatecznie potwierdzić, że para spodziewa się chłopca. Wiadomość w mig obiegła media na całym świecie, reporterzy zaczęli wyszukiwać ostatnie zdjęcia Dakoty, które miały potwierdzić, że luźnymi ciuchami próbuje zamaskować ciążowe krągłości.

Dakota Johnson po raz pierwszy zabiera głos w sprawie ciąży u Ellen DeGeneres

Wkrótce po pojawieniu się w mediach informacji o ciąży, aktorka pojawiła się w The Ellen DeGeneres Show, w trakcie którego prowadząca przycisnęła ją do muru odnośnie powiększenia się rodziny. Ku zaskoczeniu wszystkich, aktorka potwierdziła, że jest w ciąży - z jednym tylko “ale”:

- Cóż, jedyna rzecz, z jaką jestem w ciąży, to wiele dobrych pomysłów, ale żadnych dzieci. To były moje urodziny i pojawiły się balony, które akurat były różowe i niebieskie, więc z tego powodu byłam w ciąży? Nie wiedziałam, że balony będą wypuszczone. Myślę, że to stało się przypadkiem, że jeden z końców puścił. Ale mnóstwo osób złożyło mi gratulacje - wyznała w The Ellen DeGeneres Show, tym samym ostatecznie ucinając pogłoski o rzekomej ciąży.

W tym momencie gwiazda skupia się na karierze i nowej marce Maude, zajmującej się tematyką zdrowia i seksu.

Źródło: eska.pl; party.pl

Strona główna