Daniel Radcliffe nie ma dzieci Żródło: KENA BETANCUR/AFP/East News

Czy Daniel Radcliffe ma dziecko?

20 Styczeń 2021 Dominika MikaDominika Mika

Daniel Radcliffe międzynarodową sławę zdobył mając zaledwie 12 lat, dzięki zagraniu tytułowej roli w serii filmów o Harrym Potterze. Do dzisiaj wielu kojarzy go tylko z tą rolą. Niektórym ciężko uwierzyć, że aktor ma już 31 lat i ciężko rozpoznać w nim uroczego chłopca z różdżką. Czy aktor już się ustatkował i postanowił założyć rodzinę? Jak się okazuje jedna z gwiazd filmów o przygodach małego czarodzieja niedawno została ojcem.

Daniel Radcliffe swoim życiem osobistym raczej nie wzbudza zainteresowania mediów. Gwiazdor stara się prowadzić w miarę zwyczajne życie. Mieszkańcy Londynu często mogą przyłapać go na zakupach ze swoją długoletnią partnerką. Aktor w wywiadach przyznał, że za czasów kręcenia filmów o Harrym Potterze miał problemy z alkoholem. Teraz jednak stara się prowadzić zdrowe życie bez nałogów. Jego opoką wydaje się być partnerka, którą poznał już w 2012 roku.

Daniel Radliffe jest w związku z aktorką Erin Darke

Aktor od lat wierny jest jednej kobiecie, jego serce skradła Erin Darke, którą Radcliffe poznał na planie filmu Na śmierć i życie. Darke również związana jest z branżą filmowa. Zagrała w takich produkcjach jak Good Girls Revolt czy Motyl Still Alice. Aktorka jest 5 lat starsza od Daniela Radcliffa. Choć para jest ze sobą ponad 8 lat, nie zdecydowała się na sformalizowanie swojego związku.

Daniel Radcliffe chciał zostać ojcem przed 30-stką

Jako 23-latek Daniel Radcliffe udzielił wywiadu, w którym przyznał, że chciałby założyć rodzinę przed ukończeniem 30. roku życia. - Chciałbym założyć rodzinę przed 30-tką. Podoba mi się wizja bycia młodym ojcem. Miałbym dużo energii, by grać z moim dzieckiem w piłkę. (...) Na pewno będę jednym z tych rodziców, którzy zachęcają swoje dzieci do robienia różnych rzeczy, będę je inspirował. Ale na pewno nie chcę, by zajęły się aktorstwem - przyznał w wywiadzie udzielonym w 2013 roku.

Choć planu o zostaniu ojcem przed 30. rokiem życia, nie udało mi się zrealizować, o narodzinach pierwszego dziecka poinformował inny aktor grający filmach o Harrym Potterze.

Gwiazda Harry’ego Pottera potwierdziła narodziny dziecka

Rupert Grint, grający w filmach o Harrym Potterze rolę Rona Weasleya, najlepszego przyjaciela głównego bohatera, potwierdził, że został ojcem. Aktor na początku maja 2020 wraz z wieloletnią dziewczyną Georgią Groome przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Media donoszą, że parze urodziła się zdrowa dziewczynka.

Daniel Radcliffe wyznał, że ciężko mu było uwierzyć, że obydawaj znajdują się już na tym etapie w życiu: - Jesteśmy w kontakcie. Może nie tak bliskim, jak kiedyś, ale niedawno pisałem do Ruperta z okazji narodzin jego dziecka. To dla mnie wciąż dziwne, że jesteśmy na etapie, w którym mamy dzieci i jestem pewien, że przez ten fakt cały świat poczuł się staro. Jestem z jego powodu bardzo szczęśliwy. Będzie wspaniałym ojcem.


Źródło: rmf.fm, eska.pl, gala.pl

Następny artykuł