Dawid Podsiadło Żródło: TRICOLORS/East News

Czy Dawid Podsiadło ma brata?

20 Styczeń 2021 Dominika MikaDominika Mika

Dawid Podsiadło niewiele mówi w mediach o swoich związkach czy sprawach prywatnych. Jednak w wywiadach często odnosi się do swojej rodziny. Chociaż w Internecie ciężko znaleźć konkretne fakty o jego bliskich, wokalista często podkreśla jak ważna w jego życiu jest mama, która odegrała ogromną rolę w jego postrzeganiu świata. Dawid Podsiadło ma też brata.

Dawid Podsiadło po raz pierwszy dał się poznać całej Polsce jako nieśmiały maturzysta, który niespodziewanie wygrał jeden z najpopularniejszych talent show - X Factor. W 2012 jeszcze nikt nie podejrzewał, że zdolnego nastolatka czeka tak oszałamiająca kariera. Już u progu sławy Dawid mógł liczyć na silne wsparcie rodziny, która wspierała go w trudnych chwilach.

Dawid Podsiadło wiele zawdzięcza mamie

Zarówno mama, jak i brat Dawida od początku wspierali go dążeniu do spełnienia muzycznych marzeń. Niewiele wiadomo o relacjach artysty z ojcem, choć zdradził, że opowiada o nich poniekąd w utworze Eight. Wokalista przyznał, że z matką łączy go wyjątkowa więź. Jest jego powierniczką i przyjacielem.

- To wyjątkowo silna kobieta. (…) Mama sama wychowywała brata i mnie, jednocześnie pracowała w Hucie Katowice. Jest naszym autorytetem i chociaż teraz mieszkam kilkaset kilometrów od rodzinnego domu, a nasza relacja ma inny, bardziej przyjacielski wymiar, wciąż bardzo często pytam ją o zdanie i proszę o pomoc w wielu sprawach – wyznał w wywiadzie dla magazynu Twój Styl.

Brat Dawida Podsiadło był dla niego męskim wzorcem

Brat Dawida jest od niego stary o 8 lat i jak podkreśla artysta, traktował go trochę jak rodzica. To on wraz z mamą artystki go wychowywali. Piosenkarz podkreśla, że mieszkanie przez 10 lat ze starszym bratem wiele go nauczyło.

- Jeżeli do niego (przyp. Red. brata) przychodzili znajomi, to ja byłem tym o osiem lat młodszym bratem, który irytował. Ale chcąc im zaimponować starałem się interesować tymi rzeczami, które oni robili. Ja miałem osiem lat, oni szesnaście – zaczynali liceum, a ja byłem w szkole podstawowej. Byłem też trochę zmuszany – jeśli miałem ochotę oglądać film to ten, który akurat mój brat oglądał - mówił w wywiadzie dla portalu dziennik.pl

Źródło: lelum.pl, dziennik.pl

Następny artykuł