Demi Lovato Joe Jonas Żródło: Lower/SilverHub/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Czy Demi Lovato i Joe Jonas są razem?

21 Styczeń 2021 Dominika MikaDominika Mika

Demi Lovato jest jedną z najpopularniejszych amerykańskich piosenkarek młodego pokolenia. W swojej karierze zdobywa wiele prestiżowych nagród. Dorastała właściwie na oczach jej fanów. Ze zbuntowanej nastolatki stała się pewną siebie kobietą, której jednak los nie oszczędzał. Gwiazda zmagała się ze swoimi demonami, spotęgowanymi przez problemy osobiste. W ciężkich chwilach mogła liczyć na wsparcie innej muzycznej gwiazdy - Joe Jonasa oraz jego brata Nicka. Czy coś ją z którymś z braci Jonas?

Demi Lovato w 2007 roku dostała główną rolę w produkcji Dinsney'a Camp Rock. Wcieliła się w rolę Mitchie Torres, 14-latki, która marzy o karierze muzycznej. Film okazał się ogromnym hitem, a piosenkarka zaczęła jeździć w trasy koncertowe jako support zespołu Jonas Brothers, których poznała w trakcie realizacji produkcji. Od razu pojawiły się plotki o jej związku z jednym z braci - Joem.

Demi Lovato była z związku z Joe Jonasem

Zespół Jonas Brothers tworzy trzech braci: Nick, Joe i Kevin Jonas. Demi Lovato i Jonas Brothers mieli mieli ze sobą wiele wspólnego. Przede wszystkim zaczęli oni karierę w młodym wieku i praktycznie z dnia na dzień zyskali ogromną popularność, ale też ich karierą zarządzał ten sam management.

Nastolatkowie dzielili też tego samego managera - Phila Mcintyre, aż do 2018 roku, kiedy Demi od niego odeszła.

Podczas kręcenia Camp Rock między Joe Jonasem a Demi zaiskrzyło, a plotki o ich związku były dodatkowo podsycane przez producentów filmu, ponieważ grali w nim zakochanych. Para miała spotykać się ze sobą od 2008 do 2010 roku.

Nastolatkowe zerwali ze sobą po dwóch latach, a powodem tej decyzji miał być fakt, że nie umieli poradzić sobie z utrzymaniem publicznej relacji.

Choć para nie jest już ze sobą Joe miał wspierać gwiazdę po tym, jak gwiazda przedawkowała opiaty i w ciężkim stanie wylądowała w szpitalu. Obecnie związany jest z aktorką Sophie Turner, z którą ma dziecko. Demi Lovato w 2020 rozstała się z chłopakiem Maxem Ehrichem, obecnie jest singielką.

Źródło: eska.pl

Następny artykuł