Dominika Gawęda Żródło: TRICOLORS/East News

Czy Dominika Gawęda ma dzieci?

21 Styczeń 2021 Dominika MikaDominika Mika

Dominika Gawęda od 2006 roku śpiewa w zespole Blue Cafe. Artysta została wybrana w drodze przesłuchań zwieńczonych finałem w popularnym w tym czasie programie - Szansa na sukces. Gawęda tym samym zajęła miejsce Tatiany Okupnik, która rozstała się z zespołem rok wcześniej. Artystka występuje z bandem już ponad 15 lat. W 2017 gwiazda wyszła za mąż za Macieja Szczepanika. Jednak na razie para nie doczekała się potomstwa.

Dominika Gawęda wzięła ślub podczas prywatnej uroczystości, stroniąc od fotoreporterów. Wokalistka miłość i wierność ślubowała Maciejowi Szczepanikowi, który również związany jest z muzyką, bowiem należy do zespołu Pectus, gdzie gra na gitarze. Para zdecydowała się na ślub cywilny, ponieważ na uroczystość nie udało się sprowadzić księdza. Ślub kościelny jest też jednak w planach, choć na razie nie ma żadnych informacji o wstępnej dacie.

Dominika Gawęda planuje zostać mamą

Wokalista na razie nie ma dzieci, jednak nie wyklucza ich w najbliższej przyszłości. - Jestem jak najbardziej gotowa na dziecko! Ten temat już u nas istnieje - zdradziła w rozmowie z Faktem. Jak sama przyznaje, nie ma żadnego doświadczenia z dziećmi, dlatego perspektywa zostania mamą jest dla niej fascynująca.

Dominika nie może jednak narzekać na zbyt dużo wolnego czasu. Ma się kim opiekować, bowiem jakiś czas temu małżeństwo zdecydowało się na zakup psa, którego też traktują jak małe dziecko.

- Podejrzewam, że mogłabym je trochę rozpieszczać (dziecko - przyp. red.). Na razie jednak postanowiłam sprawić sobie inne dziecko – kupiliśmy psa shih tzu, którego nazwaliśmy Disney -wyznała Gawęda.

Dominika podkreśla, że życie małżeńskie bardzo jej służy. Wraz z mężem aktywnie spędzają czas, tak by nawzajem się napędzać i nie odczuwać nudy. Obydwoje uprawiają sport i starają się utrzymywać dobrą kondycję. Piosenkarka w jednym z wywiadów udzielonych podczas kwarantanny przyznała też, że właśnie za jej temperament najbardziej pokochał ją mąż. - Kiedyś go zapytałam: "Słuchaj, jakbyś się czuł, gdybyś miał taką kobietę delikatną, eteryczną?". On powiedział: "W życiu! Wtedy bym uciekał". On uwielbia mój charakter, strasznie mnie kocha - opowiadała podczas Kwarantanny Live.

Źródło: party.pl, rmf.maxx.pl, plejada.pl

Następny artykuł