Swiatgwiazd.pl
Dominika Gawęda

TRICOLORS/East News

Czy Dominika Gawęda ma dzieci?

21 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Dominika Mika

Udostępnij:

Dominika Gawęda od 2006 roku śpiewa w zespole Blue Cafe. Artysta została wybrana w drodze przesłuchań zwieńczonych finałem w popularnym w tym czasie programie - Szansa na sukces. Gawęda tym samym zajęła miejsce Tatiany Okupnik, która rozstała się z

Dominika Gawęda wzięła ślub podczas prywatnej uroczystości, stroniąc od fotoreporterów. Wokalistka miłość i wierność ślubowała Maciejowi Szczepanikowi, który również związany jest z muzyką, bowiem należy do zespołu Pectus, gdzie gra na gitarze. Para zdecydowała się na ślub cywilny, ponieważ na uroczystość nie udało się sprowadzić księdza. Ślub kościelny jest też jednak w planach, choć na razie nie ma żadnych informacji o wstępnej dacie.

Dominika Gawęda planuje zostać mamą

Wokalista na razie nie ma dzieci, jednak nie wyklucza ich w najbliższej przyszłości. - Jestem jak najbardziej gotowa na dziecko! Ten temat już u nas istnieje - zdradziła w rozmowie z Faktem. Jak sama przyznaje, nie ma żadnego doświadczenia z dziećmi, dlatego perspektywa zostania mamą jest dla niej fascynująca. 

Dominika nie może jednak narzekać na zbyt dużo wolnego czasu. Ma się kim opiekować, bowiem jakiś czas temu małżeństwo zdecydowało się na zakup psa, którego też traktują jak małe dziecko. 

- Podejrzewam, że mogłabym je trochę rozpieszczać (dziecko - przyp. red.). Na razie jednak postanowiłam sprawić sobie inne dziecko – kupiliśmy psa shih tzu, którego nazwaliśmy Disney -wyznała Gawęda.

Dominika podkreśla, że życie małżeńskie bardzo jej służy. Wraz z mężem aktywnie spędzają czas, tak by nawzajem się napędzać i nie odczuwać nudy. Obydwoje uprawiają sport i starają się utrzymywać dobrą kondycję. Piosenkarka w jednym z wywiadów udzielonych podczas kwarantanny przyznała też, że właśnie za jej temperament najbardziej pokochał ją mąż. - Kiedyś go zapytałam: "Słuchaj, jakbyś się czuł, gdybyś miał taką kobietę delikatną, eteryczną?". On powiedział: "W życiu! Wtedy bym uciekał". On uwielbia mój charakter, strasznie mnie kocha - opowiadała podczas Kwarantanny Live. 

Źródło: party.pl, rmf.maxx.pl, plejada.pl

Dominika Mika

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Katie Piper

Życie gwiazd

Katie Piper została oblana kwasem. Przeszła już 400 operacji plastycznych

Czytaj więcej >
Aleksandra Kwaśniewska

Życie gwiazd

Aleksandra Kwaśniewska zachwyciła widzów Dzień dobry TVN

Czytaj więcej >
Iza Małysz

Życie gwiazd

Iza Małysz zdradziła sekret. Zdecydowała, że nie będzie nic ukrywać przed fanami

Czytaj więcej >
Marta Stelmaszczyk

Życie gwiazd

Nie żyje Marta Stelmaszczyk

Czytaj więcej >
Anna Dereszowska

Życie gwiazd

Anna Dereszowska dodała smutny wpis. Fani wspierają gwiazdę w komentarzach

Czytaj więcej >
Magda Gessler

Życie gwiazd

Magda Gessler opublikowała wpis. Internauci zareagowali na literówkę

Czytaj więcej >