Czy Maciej Kurzajewski rozstał się z żoną? Żródło: Instagram.com maciejkurzajewski

Czy Maciej Kurzajewski rozstał się z żoną?

20 Styczeń 2021 Sara OsieckaSara Osiecka

Maciej Kurzajewski i jego żona Paulina zszokowali fanów, gdy w październiku 2020 roku oznajmili, że zamierzają się rozwieść po 23 latach małżeństwa. W grudniu 2020 roku w ich social mediach pojawiły się jednak materiały, które dały fanom nadzieję na pojednanie pary.

Chyba nikt nie spodziewał się decyzji, na jaką ogłosili Maciej Kurzajewski i jego żona. Choć niektórzy sądzą, że w ich związku źle się działo na długo przed oficjalnym wyznaniem. Dla fanów to musiał być szok, bowiem od ponad dwóch dekad para zdawała się zgodnym małżeństwem.

Mimo informacji o rozwodzie w grudniu Paulina zamieściła kilka filmików na swoim Instagramie, gdzie pokazywała, jak przygotowuje się do świąt Bożego Narodzenia. Na jednym z nim chwali Macieja Kurzajewskiego za to, że dobrze się spisał na zakupach. Prezenter zaś zamieścił zdjęcie ze stopami dwojga ludzi w świątecznej otoczce, a wpis opatrzył wesołymi hashtagami. Para miała też spędzić Gwiazdkę razem.

Nic dziwnego, że fani mieli nadzieję, że małżeństwo doszło do porozumienia. Tak się jednak nie stało i choć najwyraźniej Maciej Kurzajewski pozostał w dobrych stosunkach z żoną ich relacji nie dało się uratować.

W styczniu 2020 udzieliła jednak wywiadu, który nie pzostawiał wątpliwości, że uczucie pary wygasło.

- Końca miłości nie „zapowiada” krzyk, awantury, emocjonalna szarpanina, tylko cisza. W domach, w których nie ma miłości, jest coraz ciszej. Nikt już ze sobą nie rozmawia, nikt nie ma sobie nic do powiedzenia. Miłość polega między innymi na tym, że jesteś zainteresowana drugim człowiekiem. Kiedy kobieta mówi: „Ja mu jeszcze robię awantury” - to znaczy, że ona jeszcze kocha. Ale jak jej nie interesuje co on je, co on myśli, gdzie on bywa, gdzie śpi, co ma do powiedzenia, to znaczy, że już nie kocha. Tylko że u mnie było odwrotnie. To ja czuję się opuszczona. Nie ja odchodziłam... – wyznała w rozmowie z Vivą.

Maciej Kurzajewski nie odniósł się do dobitnych słów żony, uznając publiczne wyznawanie spraw rodzinnych za niestosowne.

Ostatecznie para rozwiodła się – nie udało się uratować uczucia, które zwyczajnie wygasło. Dla fanów to był ogromny szok i smutek, musieli jednak zaakceptować decyzję dziennikarzy.

Następny artykuł