Czy Magda Gessler ma dzieci? Żródło: instagram.com magdagessler_official

Czy Magda Gessler ma dzieci?

20 Styczeń 2021 Sara OsieckaSara Osiecka

Magda Gessler zaskarbiła sobie sympatię widzów dzięki „Kuchennym rewolucjom”. Ogromna popularność sprawiła, że fani zaczęli się zastanawiać, jak wygląda życie prywatne kontrowersyjnej restauratorki. Jednym z najczęściej pojawiających się pytań jest, czy ma dzieci?

Magda Gessler już po pierwszym sezonie „Kuchennych rewolucji” emitowanych w TVN zyskała ogromną sympatię i zainteresowanie widzów. Duża część jej wielbicieli chciałaby bliżej poznać swoją idolkę, a zwłaszcza jej szczegóły jej życia prywatnego.

Dla wielu zastanawiający jest fakt, czy restauratorka ma dzieci. Odpowiedź może zadziwić, bowiem Magda Gessler ma dwoje dzieci. O ile córka, Lara, chętnie pojawiała się w mediach u boku mamy, o tyle syn celebrytki był bardziej tajemniczy.

Magda Gessler urodziła trójkę dzieci. Najstarszy syn urodziła się w 1983 roku. Tadeusz Müller jest owocem jej związku z Volkhartem Müllerem, korespondentem "Der Spiegel". Para spędziła ze sobą 7 lat, niestety dziennikarz zmarł w 1986 roku na nowotwór.

Tadeusz Müller długo ukrywał fakt, że jego mama jest znaną celebrytką, bowiem chciał zapracować sam na własny sukces i nie liczył na żadne taryfy ulgowe. Trzeba przyznać, że mu się udało – w 2006 roku otworzył Tapas Bar w Warszawie, która jest pierwszą hiszpańską restauracją w stolicy. Prowadził także program „Z gruntu zdrowo” w stacji Food Network, razem z Magdą wystąpił także w show TVN „Starsza pani musi fiknąć”.

W 1989 roku na świat przyszła Lara, córka Magdy i Piotra Gesslerów. Dziś para jest rozwieziona, a córka słynnych restauratorów od 9. roku życia mieszkała z ojcem. Dziś chętnie pokazuje się w mediach. Aktywnie prowadzi swoje social media, gdzie chwali się swoim życiem prywatnym. Na co dzień kieruje restauracją Słodki… słony. Jest wegetarianką.

W październiku 2020 roku Lara sama została mamą. Na świat przyszło jej pierwsze dziecko, córeczka Nena, której ojcem jest Paweł Szeląg. Rodzice dumnie prezentują pociechę w social mediach.

Magda Gessler jest bardzo zżyta ze swoimi dziećmi i nie wstydzi się okazywać uczuć nawet przed kamerami. Przy każdej okazji mówi, jacy Tadeusz i Lara są dla niej ważni oraz opisuje wzajemne relacje.

- Tadeusz i Lara prowadzą swoje biznesy i idzie im to wspaniale. Każdy z nas robi swoje, wspieramy się, pomagamy sobie, możemy na siebie zawsze liczyć, ale cenimy swoją autonomiczność. Lara uwielbia mnie zaskakiwać. Tadek zresztą też. Zdarza nam się rozmawiać po kilka godzin o daniach, które zrobiliśmy, ale nie opowiadamy sobie o naszych planach na przyszłość. Dzięki temu każdy czuje niezależność, siłę, wolność i moc twórczą! I zawsze jest element zaskoczenia, który bardzo lubimy – mówiła w wywiadzie dla portalu Plejada.pl


Następny artykuł